Lista ocen Peugeot 206 Hatchback (404) - Ergonomia

Na liście zabraknie 879 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~embe
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
jak na takie nieduże auto, to OK, włączniki pod ręką, w domyślnych miejscach, nietypowe umiejscowienie elektrycznego otwierania przednich szyb (między przednimi fotelami, koło hamulca ręcznego) - ale można się przyzwyczaić
~NitroGT
Hatchback 1.1 i 60KM 44kW
Przy wzroście 185cm obawiałem się o miejsce w aucie, ale ku mojemu zdziwieniu przednie miejsca gwarantują dużo przestrzeni dla kierowcy i pasażera. Tylne miejsca ciasne, ale w aucie tej klasy (
~Lukas
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Tu nie ma co opisywać. Jest ergonomiczny :p aha, zapomniałem dopisać że nie miałem z tyłu uchwytów podsufitki, ale już dokupiłem i teraz pasażerowie mają się za co trzymać na szybkich zakrętach.
~slavcar
Hatchback 1.1 i 60KM 44kW
Wszystkie przełączniki pod ręką, obsługa intuicyjna, poza przełącznikiem sterowania radiem, który trzeba wcześniej poznać i poćwiczyć jego obsługę. Regulacja kierownicy jedynie w pionie.
~pyton
Hatchback 1.6 i 16V 109KM 80kW
Wnętrze jest przemyślane, lecz nie do końca. Denerwują liczne nieprzydatne pierdółki które ciężko czyścić. A materiał pod dywanikami to masakra. Piasek trzeba by chyba wyciągać pensetą.
~tommorz@wp.pl
Hatchback 1.4 HDi 70KM 51kW
Przełączniki elektrycznych szyb za wajchą skrzyni biegów,ale do tego można i trzeba się przyzwyczaić.Zupełnie nieprecyzyjne ustawienie pochylenia przednich foteli,ten patent jest do bani.
~Paweł luna4you@wp.pl
Hatchback 1.1 i 60KM 44kW
kierownica ma regulację tylko w jednym poziomie ale ta regulacja jest śmiechu warta. wiem że to auto dla kobiet ja mam 184 i żeby nogi pomieścić muszę "sięgać" na wyprostowanych rękach po kierownicę
~raiders
Hatchback 1.9 D 69KM 51kW
bardzo sympatyczny środek, wszystko pod ręką, szczególnie dobra sprawa to jojstik radia przy kierownicy. wnętrze bardzo ergonomiczne, szczególnie w porównaniu z bardzo topornym środkiem corsy C.
~tommorz@wp.pl

Usterki Peugeot 206

Peugeot 206 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Piotr T
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Elektryczne otwieranie szyb beznadziejne. Mogli je równie dobrze umieścić pod tylną kanapą. Podobnie elektryczna regulacja lusterek. Fotele niezbyt wygodne. Szczególnie na dłuższe trasy.
Peugeot 206 Hatchback