Lista ocen Peugeot 205 II Hatchback (93) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 137 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Dread
Hatchback 1.1 54KM 40kW
Najbardziej slychac zawieszenie (lupie na dziurach) i silnik (przy wyzszych predkosciach). Jeszcze niedawno uwazalem, ze moj Peugeot jest glosny, ale po wymianie calego wydechu okazalo sie ze potrafi byc calkiem cichy. Stary, orginalny wydech mial juz dosc, hehehe
Hatchback 1.9 D 64KM 47kW
Auto jest głośne w środku jak i na zewnątrz. No chyba, ze jedziemy 110 km/h po równej drodze, to faktycznie w środku jest cicho. Poprawka! Dzisiaj zauważyłem dziurę w tłumiku:) Więc co do wyciszenia nie będę się wypowiadał. Sorry.
~klops
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
No cichy to on nie był :) Moi znajomi mówili, że mam samochód rajdowy. Było głośno bo nie dość, że tłumik głośny to jeszcze się w środku wszystko telepało. Nieważne jak szybko jechałem i tak wydawało się, że jadę 140km/h :)
~Bartek W.
Hatchback 1.1 54KM 40kW
Nie jest źle. Do 70 km/h słychać ciche mruczenie silniczka. 70-90 km/h, słychać już mocniej silnik. Powyżej 90 km/h robi się już głośno, słychać wiatr, szum opon. Mimo to dopiero po dłuższym czasie jest to męczące.
~indukt@wp.pl
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Auto z racji bycia małym i prostym, nie posiada za dużo mat wygłuszających, powżej 100km/h słychać silnik i wiatr, sprawne zawieszenie nie pracuje głośno ale mogło by być ciut ciszej. Ale za 1200zł nie wymagam za wiele.
~komar50@poczta.fm
Hatchback 1.4 84KM 62kW
Głośny od 100km/h, do miasta ok, ale nie na długie trasy. Chociaz trasę Warszawa -Łódź pokonuje się bez większego zmęczenia. Trochę głośny silnik, ale jego dźwięk jest przyjemny dla ucha.
~pazimoto@poczta.onet.pl
Hatchback 1.1 49KM 36kW
Silnik pracuje raczej cicho, jednak we wnętrzu auta powstaje efekt "turbulencji", tzn. niekontrolowane szumy od naporu powietrza/problem z lusterkami. W porównaniu do np. Golfa II, Peugeot wypada bardzo słabo.
~kajo80
Hatchback 1.0 45KM 33kW
tu moje oczekiwania się zmieniły. wymieniłem cały wydech za ponad 200 zł. i jest o niebo lepiej, ale przy większych prędkościach [a potrafi jak na taką pchełkę] potrafi zaryczeć.
~asdlik
Hatchback 1.9 D 64KM 47kW
Trochę to głośne, ale przy przepisowych 90 tylko pomruk silnika i lekki szum wiatru.gdyby jeszcze te plastiki nie trzeszczały:(.ale robi się głośniej radio i jest ok.
Dziennik kosztów dla Peugeot 205 II Hatchback
5,2
6,6
~bobik@onet.pl
Hatchback 1.1 49KM 36kW
mam cos z lusterkami, dmucha mi przez nie, gdyby wymienic to przy 120 km/h powinno byc jeszcze znosnie, chociaz silnik mimo milego dzwieku troszke za glosny takie mam wrazenie
Peugeot 205 II Hatchback