Lista ocen Peugeot 2008 II SUV (9) - Widoczność

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~lukaswu
SUV 1.2 PureTech 130KM 96kW
Jedna z gorszych rzeczy- auto jakby nie patrzec miejskie a widocznosc przez kanciasta maske przy parkowaniach tragiczna. Teoretycznie kanciastosc powinna pomoc, ale jakos nie mialem tego wrazenia. Czesciowo sytuacje ratowala kamera cofania i to za nia daje jedna *. W mojej sztuce nie bylo czujnikow parkowania z przodu, co bylo dla mnie kolejnym zartem. Linia okien bocznych poprowadzona dziwnie, kiepska widocznosc na boki, niby si esiedzi wyzej...
~persepolis
SUV 1.5 BlueHDi 130KM 96kW
dla mnie tragedia, szczególnie że się przesiadłam z Suzuki Vitara. z przodu boczne słupki skutecznie zasłaniają pieszych, nie jeździłam takim autem z tak złą widocznością... do tyłu pomaga kamera, bo przy lusterkach wiadomo że kicha, ale jeszcze cofanie... w nocy jak się wrzuca wsteczny to białe światło powinno coś oświetlać, tutaj wsteczny jest wysoko, nad kamerą , oświetla słabiutko na wysokości 1,5m światłem rozproszonym, na dole nie widać,...
~MAC
SUV 1.2 PureTech 155KM 114kW
Widoczność na boki nie jest perfekcyjna, ze względu na wysoko poprowadzoną dolną linię okien w tylnej parze drzwi. Poza tym jest OK. Bagażnik nie jest przeszklony, co uważam za zaletę, a widoczność przez tylną szybę jest przyzwoita.
~Jarek
SUV 1.2 PureTech 130KM 96kW
Widoczność tragiczna. Do tyłu to już standard że kiepsko ale tu i do przodu jest kiepska widoczność, skręcasz i nie widać dobrze gdzie jedziesz, tak trochę na czuja i łatwo można zahaczyc o krawężnik
~Dawid
SUV 1.2 PureTech 130KM 96kW
Wygląda to tak, jakby producent naganiał na kamerę cofania. Szerokie słupki, wysoka maska - manewrowanie wymaga przyzwyczajenia, pomimo tego, że auto nie jest duże.
~Norbert
SUV 1.2 PureTech 100KM 74kW
Wysoka pozycja za kierownicą zapewnia bardzo dobrą widoczność z przodu, widocznosc do tyłu bez kamery to udręka, ale dotyczy to większości aut tego segmentu
~Władek
SUV 1.2 PureTech 130KM 96kW
Z przodu lusterko przeszkadza duże słupki i lusterka. Trzeba się wychylać dla upewnienia. Chyba taka przypadłość nowych aut
~Paweł
SUV 1.2 PureTech 130KM 96kW
ścięty tył pomniejsza widoczność z tyłu ale jest kamera. Z przodu nieco przeszkadza czasami lusterko wsteczne
~DaKar
SUV 1.2 PureTech 155KM 114kW
Lekki problem z widocznością z przodu za słupkiem i tuż przed wysoką maską
Peugeot 2008 II SUV