Lista ocen Peugeot 2008 II SUV (7) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~lukaswu
SUV 1.2 PureTech 130KM 96kW
Dalbym zero, ale sie nie da- przejechanie ciasnego ronda z predkoscia wieksza niz 30 powoduje podpieranie sie auta lusterkami, w dodatku dziaje sie to tak szybko, ze mam wraznie, jakbym siedzial w lodce wioslowej i ktos ostro wskoczyl na burte. Dla mnie dzialanie zawieszenia tragiczne. Przejezdzanie przez progi zwalniajace powoduje, ze auto skacze jak pileczka, po tak miekkim zawieszeniu oczekiwalbym czegos zupelnie innego.
~MAC
SUV 1.2 PureTech 155KM 114kW
Ok. Zawieszenie jest trochę miękkie, ale jazda jest bardzo przyjemna. Samochód jest dość stabilny w zakrętach i prowadzi się wystarczająco precyzyjnie. Przy 18 calowych kołach i dobrych oponach jest sporo przyczepności. W trakcie normalnej jazdy nie czuć żadnych minusów, ale oczywiście nie jest to samochód na tor wyścigowy.
~persepolis
SUV 1.5 BlueHDi 130KM 96kW
dosyć zwinny i czuły, fantastyczna mała kierownica, parkuje się dość łatwo Dla mnie świetne i zmienialne (różne dane i kolory) elektroniczne zegary
~Jarek
SUV 1.2 PureTech 130KM 96kW
Według mnie jest za miękko,zawieszenie powinno być nieco sztywniejsze bo buja autem i czasem nie wiadomo co się dzieje
~Dawid
SUV 1.2 PureTech 130KM 96kW
Zarówno układ kierowniczy i zawieszenie jest zestrojone wzorowo. Dobry kompromis pomiędzy dynamiką a "kanapą".
~Norbert
SUV 1.2 PureTech 100KM 74kW