Lista ocen Peugeot 2008 II (11) - Ergonomia

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~lukaswu
SUV 1.2 PureTech 130KM 96kW
Daje za dosc dobrze dzialacy system tabletu centralnego. Fatalnie dzialajacy system autoholda- az wygrzebalem instrukcje jak to powinno dzialac i oczywiscie instrukcja mowi, ze uznaniowo. Scenariusz: podjezdzam na czerwonym na pochylosci do tylu, trzymam hamulec, silnik gasnie- nic nie chwyta auta. Za mna gosc podjezdza na centrymetry. Puszczam hamulec, auto juz zaczyna toczyc sie do tylu, start-stop odpala kosiarke i dopiero jak mam wrazenie,...
~MAC
SUV 1.2 PureTech 155KM 114kW
Po przyzwyczajeniu do nowego samochodu i przejechaniu nim 30 tyś. km nie mogę narzekać na brak ergonomii. Pasuje mi klimatyzacja sterowana za pomocą ekranu dotykowego, gdyż ekran jest tak zorganizowany że dostęp klimatyzacji możliwy jest w każdym momencie, jest też podświetlenie w nocy, a temperaturę reguluję odruchowo. Nigdy nie miałem problemów ze znalezieniem właściwej pozycji za bardzo wygodną, małą kierownicą. Fotele są bardzo...
~Norbert
SUV 1.2 PureTech 100KM 74kW
Ogólnie jest dobrze, ale poprawiłbym umiejscowienie zmiany trybu wyświetlacza, czyli jego obecne położenie przy regulacji głośności, czasami zdarza się samoczynne przełączenie oraz wyprowadziłbym na zewnątrz kokpitu przycisk do wyłączania trybu Start/Stop
~persepolis
SUV 1.5 BlueHDi 130KM 96kW
jak pada deszcze to z maski krople się odbijają i walą w szybę, dziwne uczucie. i te wkurzające nieodchylające się normalnie przednie wycieraczki w peugeotach, w zimie przy drapaniu tragedia i to mocno wkurza
~Dawid
SUV 1.2 PureTech 130KM 96kW
Pomimo tego, że deska jest narysowana dość fikuśnie, do wszystkiego można się szybko przyzwyczaić (również do sterowania klimą z ekranu). "Infotainment" czasem się przytnie, ale generalnie jest dobrze.
~Blazej
SUV 1.2 PureTech 100KM 74kW
beznadziejnie nie wiem co przyświecało projektantom by chcieć upchnąć licznik nad kierownice. Bardzo niepraktyczne i niewygodne rozwiązanie.
~Władek
SUV 1.2 PureTech 130KM 96kW
Dotykowy panel nie jest taki zły. Temperaturę ustawia się i tak najczęściej tylko na początku jazdy a w trakcie jazdy też obsługuje się dobrze
~Jarek
SUV 1.2 PureTech 130KM 96kW
Do przyzwyczajenia,miałem trochę problemów szczególnie z funkcjami dotykowymi. Zdecydowanie wolę fizyczne przyciski
~DaKar
SUV 1.2 PureTech 155KM 114kW
Trudno sie korzysta z centralnego panelu, często włancza się ogrzewanie fotela

Usterki Peugeot 2008 II

Peugeot 2008 II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Paweł
SUV 1.2 PureTech 130KM 96kW
mimo nowoczesnego wyglądu bardzo prosto w obsłudze