Lista ocen Opel Astra G Kombi 1.7 CDTI 80KM 59kW 2003-2009 (14) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Lasot
Kombi 1.7 CDTI 80KM 59kW
Prowadzi się jak worek ziemniaków... Na autostradzie mocno niestabilny. Gwałtowne hamowanie lub nieco bardziej dynamiczna zmiana pasa powoduje mocne niekontrolowane przechyły karoserii. Zawieszenie mega miękkie i wysokie. Ja zdecydowanie preferuje niższe i twardsze. Ale tu ponownie wchodzi kwestia "kto co woli" bo moja żona która na co dzień to auto użytkuje jest zachwycona "nie czuć dziur i nie muszę się obawiać progów i krawężników".
~Garet
Kombi 1.7 CDTI 80KM 59kW
No to jest przecież Astra II!!! Na ostrych zakrętach Golfy IV 1,9 TDI po prostu zostają z tyłu (to piszę na podstawie jazdy Astrą II 1,6 16v 100 KM hatchback na seryjnym zawieszeniu i seryjnych oponach) Heh...było ostro ale sie chłopcy z Golfa mocno zdziwili :))
~Zbyszek
Kombi 1.7 CDTI 80KM 59kW
Trzyma się drogi jak Subaru, tu jest rewelacyjnie. Jedzie tam gdzie ty chcesz. Zawieszenie trochę twarde, ale za to jest bezpiecznie. Gdyby miał S-AWD byłby dla mnie idealnym samochodem. Hamulce bardzo skuteczne, błyskawicznie reagują.
~Zulu-Gula
Kombi 1.7 CDTI 80KM 59kW
Na początku wszystko było ok, ale już po kilku tygodniach zaczęliśmy wyczuwac dobijanie tyłu na wybojach a samo zawieszenie straciło na komforcie, ale to moja subiektywna opinia. Prowadziło się raczej neutralnie. Dużo zależało od nawierzchni i opon.
~Danek
Kombi 1.7 CDTI 80KM 59kW
Tu jest ok ale szału nie ma po kombi oczekuję większego komfortu przynajmniej takiego jak dawała poprzednia generacja. Z drugiej strony sztywność pozzwala na trochę dynamiczniejszą jazdę choć z 80KM to dużych wrażeń nie będzie
~Tomek1975 Łódź
Kombi 1.7 CDTI 80KM 59kW
Po przebiegu 50 tys km pojawiły się drgania na kierownicy na które w serwisie usłyszałem , że to jest Diesel i tak ma a poza tym to nie Mercedes :(
~Marcin
Kombi 1.7 CDTI 80KM 59kW
Ogólnie prowadzi sie bardzo dobrze-troszke abs za szybko zbiera i porzy sliskiej nawierzchni jedziesz a nie hamujesz!!
~Pawel
Kombi 1.7 CDTI 80KM 59kW
Patrzac na rozstaw osi i wymiary na polskie drogi b.dobry a co za tym idzie zagranica doskonały
~AutoMag
Kombi 1.7 CDTI 80KM 59kW
Ok.Odpowiednio twardy aczkolwiek wystarczająco komfortowy. Cichy, dobra zwrotność.
Dziennik kosztów dla Opel Astra G Kombi 1.7 CDTI 80KM 59kW
6,1
~Rafał
Kombi 1.7 CDTI 80KM 59kW
Jak za te pieniądze jest w porządku.
Opel Astra G Kombi