Lista ocen Opel Astra G Kombi (226) - Ergonomia

Na liście zabraknie 291 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pawlik (pablos_33@o2.pl)
Kombi 1.8 16V 116KM 85kW
wszystko na swoim miejscu , sterowanie radiem i cd z kierownicy zdaje egzamin, w bocznym kieszeniach miejsca na napoje, rowniez po otwarciu schowka przedniego, regulowana kieronica w 2 plaszczyznach, fotel kierowny rowniez,
~m.b.
Kombi 1.6 8V 85KM 63kW
wkurzają mnie włączniki halogenów i światła przeciwmgielnego - trzeba ich szukać i odrywać uwagę od drogi - tu minus !!! kolejny minus to fotele , to wielka porażka , pomimo regulacji w dwóch płaszczyznach krzyz boli po 100 km !!!
~Tomek
Kombi 1.6 8V 75KM 55kW
bez zarzutu, troche mało schowków, dołożyłem podłokietnik z przodu. Fantastyczny bagażnik 500/1650 , może troche krótki i bez składanego oparcia przedniego fotela po prawej stronie, ale można wiele w niego zmieścić.
~michał_maciejewski2
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
Wszystko pod ręką lub w zasięgu wzroku, wszystko chodzi tak jak powinno. Jedna gwiazdka leci za brak cup holderów, Jedyne uchwyty na picie to te w drzwiach oraz dwie dziury w schowku, ale są bezużyteczne.
~mercmdm
Kombi 1.6 8V 85KM 63kW
wszystko pod ręką, intuicyjna obsługa, proste ale praktyczne wnętrze. Materiał na desce dość przyjemny w dotyku i dla oka w przeciwieństwie do nowszych wersji gdzie króluje plastic-fantastic.
~marian
Kombi 2.0 DTI 101KM 74kW
za te cene 24000 tys auto ma klimatronik elektryczne szyby silnik diesla alufelgi do tego trzeba dodac kombi drugiego takiego sie nie znajdzie i jeszcze trzeba dodac niskie koszty utrzymania rewelka polecam
~jaca
Kombi 1.8 16V 116KM 85kW
Kierownica wielofunkcyjna załatwia sprawę sterowania radiem. Pokrętła ogrzewania wentylacji i nawiewy są tam gdzie powinny być no i takie jak powinny. Dla mnie w złym miejscu są włączniki szyb.
~darek nt
Kombi 1.6 8V 85KM 63kW
wszystko na swoim miejscu, przesiadając się do kolejnych opli miałem wszystko tam gdzie powinienem mieć, dla osób dla których opel jest obcy, daję im dwa dni na naukę, więcej im nie potrzeba.
~jerzyzep@poczta.onet.pl
Kombi 1.8 16V 116KM 85kW
wszystko pod reką, może tylko nie trafiam w wyłaczniki dodatkowego zewnętrznego oświetlenia, no i sygnał dzwiękowy wolałbym mieć centralnie na kierownicy, za to starowanie radiem.. rewelacyjna sprawa
~Mirek
Kombi 2.0 DI 82KM 60kW
Wszystko pod ręką, moja wersja jest praktycznie pełna. Elektryka 4 szyby, lusterka sterowane i grzane,kierownica reg. 2 płaszczyznowo, 4 poduszki, klimatyzacja. Brak komputera.
Opel Astra G Kombi