Lista ocen Opel Astra G Kombi (226) - Ergonomia

Na liście zabraknie 291 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~*adrianoe*
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
ponieważ auto to nie szeroka szafa, bardzo łątwo sięga się po wszelkie włąaczniki,, przełączniki, do schowków. rozmieszczenie jest intuicyjne i nie sprawia problemów z sięganiem do czegokolwiek czy to podczas jazdy czy na postoju. nie mam żadnych zastrzeżeń
~Mate
Kombi 2.0 DTI 101KM 74kW
Pod względem ergonomi super. Można w 4 dorosłe osoby pojechać na narty... zabrać sprzęt ze sobą i daję rade... Duży bagażnik... odpowiednia ilość miejca dla kierowcy jak i pasażerów. Składana tylna kanapa przydaje się gdy trzeba przewieźć np. lodówkę ;)
~Tomasz
Kombi 2.0 DI 82KM 60kW
Wszystko pod rekom, oryginalne radio CD działa bez zastrzeżeń , zegary super czytelne, podświetlanie działa bez problemu ( nie udalo mis ie jeszcze popsuć wyświetlacza po prawej stronie bo go nie dotykam i nie myje jak zresztą silnika :0)
~qooba
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
Wszystko na swoim miejscu, jak na razie nic mnie nie irytuje :) Przydałaby się jedynie półka podobna do tej z fiata tipo na desce rozdzielczej, na którą można coś szybko wrzucić i mieć pewność, że to coś nie spadnie ;) W astrze nie ma takiej półki...
~Piotrek
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
Jakaś porażka Opla. Zero uchwytów na napoje. Nie na gdzie komórki położyć (fakt ze schowek boczny jest duży). Brak regulacji kolumny kierowniczej. NAJGORSZE RZECZ: BARDZO NIEWYGODNY FOTEL KIEROWCY i brak możliwości ustawienia fotela w wygodnej pozycji.
~krzychul
Kombi 1.6 8V 75KM 55kW
deska rozdzielcza pomimo tego że ma już kilka lat może się podobać ,funkcjonalność bez zarzutu,jakość materiałów bardzo dobra,bagażnik w porządku (mam kombi)po złożeniu tylnych siedzeń jest płaska podłoga i 1500litrów do dyspozycji(więcej niż w vektrze!!!!)
~GrObY@gry.xcom.pl
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
Wnętrze samochodzu zostało dosyć dobrze rozplanowane. Ogólnie kierowca ma łatwy dostęp do wszyskich potrzebnych przełączników. Gdyby jeszcze lampke we wnętrzu włączało się normalnie... a nie poprzez przyciąganie do siebie włącznika świateł
~Michał A4
Kombi 2.0 DI 82KM 60kW
Spory bagażnik ale niestety mało miejsca w środku. Rozstaw kół jest tak mały, że przy dwóch siedzący mężczyznach z przodu muszą oni się ściskać jak w autobusie:) za to są wygodne fotele. Mało schowków, brak otworów na kubek
~Marcin
Kombi 1.7 CDTI 80KM 59kW
Wszystko pod reką. Dobra sprawa kierownica wielofunkcyjna przydaje sie. Mogła by być regulacja kierownicy przód tył.troszke fotele przy dluzszych jazdach niezbyt wygodne ale to jest klasa srednia-choc posiadam kubełkowe z regulacją...
~olo
Kombi 2.0 DTI 101KM 74kW
Wszystko pod ręką, choć szare i nudne, bez polotu. Należy wybrać koniecznie wersję z regulacją wysokości kierownicy, mam 180 cm i kierownica jest za nisko, mam mało miejsca na nogi. Polecam również dokupienie podłokietnika,
Opel Astra G Kombi