Lista ocen Opel Astra G Kombi (209) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 308 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~m.b.
Kombi 1.6 8V 85KM 63kW
jakośc w mojej ocenie jest na duzy plus , wysposażenie prawie optymalne, wersja selection - w kraju nie osiągalna, ( nie ma niestety tempomatu i esp ) reszta jest czyli - ABS , 4 x air bag, pirotechniczne napinacze pasów, klima, elektryczne szyby, podgrzewane lusterka, elekt. lusterka,wspomaganie kierownicy, regulacja kierownicy 2 płaszczyzny, reg. fotela kierowcy 2 płaszczyzny, halogeny, instalacja car audio blaupunkt ( rewelwcja i jaki...
~silverman
Kombi 1.6 8V 85KM 63kW
dla mnie autko godne polecenia, moje autko to limitowana wersja selection z bogatym wyposażeniem seryjnym - 4 poduszki, klimatyzacja, ABS, skórzane dodatki, elektryczne szyby, lusterka elektryczne + podgrzewanie, dobrej jakości nagłosnienie blaupunkt ( cd + 8 głośników), regulacja w obu płaszczyznach kolumny kierownicy, centralny zamek + imobileizer, halogeny, alufelgi, autko z racje że to kombi doskonałe dla rodziny, jak do tej pory...
~Hitman3003
Kombi 2.0 DTI 101KM 74kW
Ceny Astry drugiej generacji na rynku wtórnym zaczynają się już od kilku tysięcy złotych. Oczywiście zwykle im droższy egzemplarz, tym lepiej jest zachowany. W jednym i drugim przypadku otrzymujemy solidny produkt, który jest tani w zakupie i eksploatacji. Owszem, posiada szereg wad, ale gdy się je zaakceptuje, można się cieszyć z niskiej awaryjności i ceny ewentualnej naprawy. Zdecydowaną większość usterek można również wymienić we własnym...
~Marek
Kombi 2.0 DTI 101KM 74kW
Bałem się kupić opla, wcześniej BMW 5 i Passat B 5- komfort jazdy bez porównania ale bardzo awaryjne a to kosztuje. Pierwszy raz w życiu jeżdżę prostym autkiem, ekonomicznym i kasę mam w portfelu a nie tak jak wcześniej u mechanika. Bardzo wytrzymałe na naszych drogach. przestrzeń załadunkowa po rozłożeniu tylnych siedzeń 1500 l, czyli tyle samo co w Passacie a spalanie 5, 6 litrów przy normalnej jeździe.Rewelacja.
~Piotrek
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
Bardzo dobra oferta, zarowno na rynku aut nowych jak i w szczegolnosci uzywanych. Auto tansze od Focusów i Golfów a w wielu aspektach lepsze. Najwazniejsze przy kupnie jest zrodlo jego pochodzenia. Karoseria ocynkowana wiec jesli widac znaki korozji mamy pewnosc iz auto jest po wypadku i to jeszcze niechlujnie naprawione. Jesli jednak trafi sie zadbany egzemplarz i bezwypadkowy - pojezdzi jeszcze bardzo dlugo.
~PODRÓŻNIK
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
UWAGA!!!!!!! W MIEŚCIE ŻYRARDÓW SAMOCHODAMI HANDLUJE FACET, KRĘTACZ PISZĘ ŻE JEST PIERWSZYM WŁAŚCICIELEM A KUPUJE USZKODZONE I NAPRAWIA, W TRAKCIE ROZMOWY TELEFONICZNEJ ZAPEWNIA ŻE WSZYSTKO JEST OK A SZPACHLĄ SMIERDZI Z DALEKA, FACET MA OKOŁO 60 LAT I TO JEST JEGO NUMER TELEFONU 609099208, JA JECHAŁEM 300 KM NA DARMO. NA DZIEŃ 23 V 2013 SPRZEDAJE ASTRE I ZAFIRE OSTRZEGAM PRZED NIM
~lubiący astrę II :)
Kombi 1.6 8V 85KM 63kW
ogólnie za te pieniążki autko świetne, mam wersję comfort 4 x air bag, pełna elektryka ( szyby, lusterka ) lusterka podgrzewane, ręczna klimatyzacja, abs, skórzana kierownica regulowana w dwóch płaszczyznach , centralny zamek, hamulce wzmocnione -tarcze tył, halogeny fabryczne, radio fabryczne ( mam chęć zmienić na soniaka ) sześć głośników - całkiem niezła dynamika i przyzwoite syczki
~Lasot
Kombi 1.7 CDTI 80KM 59kW
Obecnie takie auto idzie kupić za śmieszne pieniądze. jest w miarę funkcjonalne i jeśli zadbane, to tanie w utrzymaniu. Jak kupimy zarżniętego disla to klękajcie narody bo naprawy silnika Isusu to dramatyczne koszty. Jeśli auto od zaufanej osoby to można spokojnie brać i użytkować. Przy używanych egzemplarzach z nieznanego źródła można się naciąć na sporą skarbonkę.
~Tiesto:D
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
teraz to auto jest poprostu tanie .na rynku wtórnym jest mnóstwo Astr i napewno każdy znajdzie sobie cos dla siebie czy to diesel czy benzyna odradzam silników mniejszych niż mój bo są poprostu za słabe polecam 1.8 16v lub 2.2 DTI jak nie maja kreconych przebiegów to są warte kazdej zlotowki, a wracajac do wyciszenia to pamietajcie ze diesel bedzie glosniejszy w srodku
~Mario
Kombi 2.0 DTI 101KM 74kW
Za stosunkowo nieduże pieniądze kupiłem auto z 2002 roku z bardzo dobrym wyposażeniem: ABS, kontrola trakcji, tempomat, czujnik deszczu, wspomaganie kierownicy, 4 poduszki powietrzne, elektrochromatyczne lusterko, el. szyby przód, el. i podgrzewane lusterka, centralny zamek sterowany z pilota, fabryczne radio CD, skórzana i multifunkcyjna kierownica kierownica, alufelgi
Opel Astra G Kombi