Lista ocen Opel Astra G Kombi (209) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 308 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~cayman
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
Dam mocna czworke, mialem w swoim zyciu juz kilkanascie samochodow, a ta astra dalej jezdzi i pewnie jeszcze przez kilka lat bede ja mial na dojazdy do pracy, w dalsza trase takze bym sie jeszcze wybral, samochod odremontowany i caly czas utrzymywany w dobrej kondycji.
~jollymorgan@poczta.fm
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
Auto określane jako klasa średnia niższa, jest bardzo dobrą propozycją dla każdego o umiarkowanym budżecie. Praktycznie bezawaryjne o przebiegach międzyprzeglądowych 30tys km, nadwozie w pełni ocynkowane - z perspektywą na wieloletnią bezproblemową eksloatację.
~bartek_p
Kombi 1.6 8V 75KM 55kW
nawet ceny komisowe są ok. warto wydać dwa trzy tysiące więcej jeśli auto jest dobzre utrzymane i w dobrym stanie technicznym - odpłaci się z nawiązką rzadszymi wizytami w warsztacie. (jak ktoś nie wierzy niech sobie kupi bmw za tę samą cenę, zobaczymy kto szybciej zbankrutuje)
~rysiek
Kombi 2.0 DI 82KM 60kW
w moim wypadku super dalem tyle co za skuter, auto doinwestowane i na bogacko z nowym hakiem CDX i +dolorzony tempomat podokietnik i kupa innych fajnych dodatkow bez korozji pojazd nie skaldany z kawalkow mogę zmienić na stosunek cena jakiosc na super extra
~say
Kombi 2.0 DTI 101KM 74kW
jakość do ceny wypada dobrze. Przeciętna jakość to i niewygórowana cena..ale nie ma tragedii za tą cenę WARTO ! Tylko polecam raczej diesla 1.7DCI ISUZU - to niebo a ziemia do 2 litrowego starego motoru Opla i auto lżejsze prowadzi się duuużo lepiej
~Tomek
Kombi 1.6 8V 75KM 55kW
obecnie ceny sa bardzo atrakcyjne, można wybierac w licznych opcjach wyposażenia (auta z nimiec), gdy kupowałem w salonie za owe pieniadze była to jedna z najlepszych ofert samochodów nowych. Przez lata używania utwierdzam sie ze wybór byl trafiony.
~mateusz.lucja@wp.pl
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
3 lata temu zapłaciłem z nią 21 tyś teraz jest warta ok 14 tys ale wolałem ją kupić niż konkurencyjnego focusa za te same pieniądze(bałem sie wielowahacza z tyłu, zreszta fokusy korodują)albo Golfa którego poprostu nie lubie.
~dods
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
To najlepsza część. Za niewygórowaną kwotę dostajemy dobre auto, mało awaryjne z tanim częściami. Gdyby było mnie stać na lepsze, to wybrałbym lepsze, a że dysponowałem taką kwotą, to to najlepszy wybór. Bez dwóch zdań.
~Mate
Kombi 2.0 DTI 101KM 74kW
Używaną Astrę można kupić w dobrej cenie... trzeba tylko uważać żeby przebieg nie sięgał 500 tyś km... bo dużo aut jeździło w firmach...i rocznik np 2003 może mieć już duuużo na liczniku mimo, że nie widać tego po wnętrzu auta...
~arcyk4@poczta.onet.pl
Kombi 2.2 DTI 125KM 92kW
Autko ściągane z niemiec wzeszłym roku za ogólna sumę 28000. pełne wyposarzenie tj klima, 4 poduszki, abs,ebd,wspomaganie, pełna elektryka szyb i luster, sterowanie w kerownicy, podgrzewane fotele i lusterka, spryski lamp, itd
Opel Astra G Kombi