Lista ocen Kia Stinger Liftback (27) - Widoczność

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jrc
Liftback 2.0 T-GDi 245KM 180kW
Jest zaskakująco do bani! Szyba czołowa ma dość małe pochylenie, a więc siedzi się daleko od krawędzi dachu - nie widać świateł na skrzyżowaniach, a nie jestem wysoki. Do tyłu z kolei widzę głównie asfalt a nie auta za sobą. Żeby naprawić oba te problemy muszę usiąść niżej, ale wtedy ledwo mi głowa wystaje zza bocznej krawędzi drzwi. W sumie to nie jest wielki problem, ale uczciwie, w tej kategorii jest słabizna!
~Pawel61
Liftback 3.3 T-GDi 370KM 272kW
Na początku niska pozycja za kierownicą i stosunkowo długa maska sprawiają, że czujesz się zagubiony. Jednak Jak już ogarniesz pomocne kamery to parkowanie nie jest żadnym problemem. Nie dość, że masz bardzo pomocny widok z góry, gdzie parkujesz jakbyś grał w grę, to na dodatek możesz podejrzeć praktycznie każde z kół i jeszcze wywołać funkcję obniżenia lusterek przy cofaniu.
~Julian
Liftback 3.3 T-GDi 366KM 269kW
Siedzisz nisko jak w samolocie myśliwskim, szyby wysoko - wiadomo to nie może dawać idealnego pola widzenia. Na plus bardzo duże i dające dobry obraz do tyłu lusterka oraz system kamer i czujników które niwelują słabości takiej a nie innej aranżacji pozycji kierowcy.
~AN
Liftback 2.0 T-GDI 255KM 188kW
Jak to w aucie klasy GT. Niewielka, mało pochylona szyba tylna nie pokazuje wiele w lusterku wstecznym wewnętrznym, ale lusterka zewnętrzne są świetne (+ kamer 360st.). Na minus czujniki sterowania światłami mijania/drogowe - słabo rozpoznają i przez to często oślepiają innych.
~Gregory84
Liftback 2.0 T-GDi 245KM 180kW
długi, szeroki, niski z długą maską. Bez kamer 360 tego nie kupuj. Ogólnie auto nie nadaje się do jazdy po mieście ze względu także na nisko profilowe opony i łatwość ich uszkodzenia.
~Bufet
Liftback 3.3 T-GDi 366KM 269kW
w tylej szybie nie widać prawie nic, no dobra widać jak w T-35. No, ale się nie czepiam bo to konsekwencje takiej a nie innej sylwetki, która mi się baaaaardzo podoba.
~Tomek M.
Liftback 3.3 T-GDi 370KM 272kW
Ok. Ma kamery itd. Dla mnie niepotrzebne. Poruszam się też ciężarówką więc te gabaryty nie robią żadnych problemów, ale dla kobiet i amatorów jazdy do przodu gadżety przydatne.
~Dawid
Liftback 2.0 T-GDI 255KM 188kW
Jak na tego typu samochód nie jest źle. Duże lusterka dodatkowe kamery, ciężko jest czegoś nie zauważyć. Słaba widoczność w tylnej szybie, ale to wynika z konstrukcji samochodu.
~MaRHE
Liftback 2.0 T-GDI 255KM 188kW
Jak dla mnie jest ok a mała szyba z zasłaniającymi zagłówkami ? - wspomagam się fajnym gadżetem w postaci podglądu na monitorze z tylnej kamery. jest ok.
~Marek
Liftback 2.0 T-GDi 245KM 180kW
Trochę gorzej do tyłu, ale kamery pomagają, więc bez problemu można sobie poradzić. Niestety kształt 4 drzwiowego gt ma swoje konsekwencje.
Kia Stinger Liftback