Lista ocen Kia Stinger Liftback (26) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pawel61
Liftback 3.3 T-GDi 370KM 272kW
Kierowca i pasażer mają wystarczającą ilość bardzo wygodnego miejsca. Oczywiście miejsce to nie zadowoli fanów SUVów za to fani niskich foteli będą zadowoleni. Z tyłu pochylenie oparcie jest doskonałe ale już podparcie nóg jest słabe a brak miejsca na stopy pod przednimi fotelami może przeszkadzać. Oczywiście niewielkie podniesienie foteli likwiduje ten mankament. Dla bardzo wysokich może też zabraknąć nieco miejsca nad głową. Ale to nadwozie...
~Gregory84
Liftback 2.0 T-GDi 245KM 180kW
dla 4 osób spoko. Dobrze wyprofilowana kanapa z tyłu- komfortowa. Fotele takie troche klubowe- wygodne i trzymaja na zakrecie. fotelik też się mieści. siedzi się nisko, sportowo z wyprostowanymi trochę nogami wiec i nad głową też jest dużo miejsca z przodu. z tyłu tak do około 1,85m. Ja lubisz siedziec wysoko jak na taborecie szukaj SRUVa.
~Julian
Liftback 3.3 T-GDi 366KM 269kW
Miejsca jest wystarczająco dużo, szczególnie w pierwszym rzędzie siedzeń ale również dla dwóch osób z tyłu, zarówno nad głową jak i na kolana. Jak ktoś narzeka na wysoki tunel środkowy i niewygodnie dla trzech osób z tyłu to niech kupi zwykłą przednionapędówkę i nie narzeka na samochód który nie był projektowany jako taksa
~szkoda, że to auto sprzedaje, muszę z powodu inwestycji, wiem że jak będę miał znowu gotówkę, to sobie go kupię:)
Liftback 3.3 T-GDi 370KM 272kW
auto nie jest ciasne, nie jest rodzinne, moja żona jeździ rodzinnym, ja używam go jako w trasy, a nie lubię diesli, jak mamy jechać w 4 osoby to nikt nie mówi " mało miejsca" miejsca jest bardzo dużo jak na takie auto, nie jest to Hyundai Tucson jak ma żona. Na takiego liftbacka godne ***** Kia się skupiła głównie na kierowcy
~Tomek M.
Liftback 3.3 T-GDi 370KM 272kW
Skóra to nie skóra. Mało miejsca na nogi z tyłu, i mały bagażnik w stosunku wielkości auta. Fotele trzymają dobrze jednak podparcie ud i ustawienia oparcia i odcinka lędźwiowego słabe. W BMW mam komforty i skórę nappa i to jest wzór do naśladowania, jedynie w RS6 i Porsche mi odpowiadają .
~Marek
Liftback 2.0 T-GDi 245KM 180kW
Z przodu super przy 193 cm wzrostu (choć pewnie z panoramą byłoby na styk). Z tyłu miejsca na kolana sporo (więcej niż w poprzedniej lagunie III kombi) ale przy obniżonym na maksa fotelu przednim trudno wsunąć stopy pod fotel w jakiś większych butach.
~AN
Liftback 2.0 T-GDI 255KM 188kW
Z przodu jest dobrze, fajny wysoko umieszczony tunel środkowy. Z tyłu wpada się głęboko w fotel i trochę ciężej się z niego wydostać (ale w końcu auto GT, więc inaczej się nie da). Bardzo mało miejsca na stopy dla pasażerów z tyłu.
~Bufet
Liftback 3.3 T-GDi 366KM 269kW
Przód meeega duży dla każdego do 2.10 m wzrostu (bez dachu panoramicznego. Dach ten obniża prześwit między fotelem a dachem o jakieś 5 cm.). Regulacja foteli w każdym zakresie całkowita. Z tyłu dzieci (10 i 14 lat) niezachwycone.
~Michał
Liftback 3.3 T-GDi 370KM 272kW
Z tylu dużo miejsca dla dwóch osób ale na głowę tak do 178cm jest ok. Jak się opuści fotele z przodu brak miejsca na stopy. Fotele przednie bardzo wygodne i mają dobre trzymanie. Skóra bardzo miękka
~MaRHE
Liftback 2.0 T-GDI 255KM 188kW
Przód b dobrze tył nieco mniej na nogi nat pozycja siedzenia , miejsce dla pasażerów jest ok. Bagażnik tutaj jest w tym modelu dosyć mały jak na tą klasę samochodu rodzinnego.
Kia Stinger Liftback