Ocena kierowcy - Kia Stinger Liftback

Silnik 3.3 T-GDi 370KM 272kW
Rok produkcji 2018
Kia Stinger Liftback 3.3 T-GDi 370KM 272kW 2017-2018 - Oceń swoje auto
Przeniesienie napędu : Rewelacyjna trakcja inten silnik
Jestem bardzo zadowolony. Zakup 100% trafiony. Przed zakupem testowałem BMW Lexusa i Infinit. Auto ma milion plusów o nich nie będę pisał. Co mnie trochę denerwuje : za bardzo słychać wiatr powyżej 140 km trochę głośne zawieszenie i Ustawienia pracy samochodu zawsze startuje na comfort powinna być możliwość wyboru dowolnego lub ostatnio wybranego. To mnie trochę denerwuje. Ogólnie reszta jest mega!!!! BOMBA
Mogli by dodać jako opcja jakiś aktywny wydech super robotę robi symulacja wydechu z głośników ale wiadomo to nie to samo :)
może w BMW trochę lepiej pracuje w sport. Ogólnie ocena 5-
Trochę słychać zawieszenie ale prowadzi się jak po sznurku i super trakcja na mokrym
Każdy się ogląda :)
Widoczność jak to w GT ale jest super kamera 360 i czujniki więc jest OK
Wszystko na miejscu zaprojektowane pod kierowcę . 5+ niby ekran za daleko ja z nim totalnie nie mam problemu. Przydała by się trochę lepsza grafika navi etc .
Jest wszystko co potrzeba :)
Z tylu dużo miejsca dla dwóch osób ale na głowę tak do 178cm jest ok. Jak się opuści fotele z przodu brak miejsca na stopy. Fotele przednie bardzo wygodne i mają dobre trzymanie. Skóra bardzo miękka
Za głośno trochę powyżej 140 km
Nie wiem jak z serwisem, mam nadzieję , że podejście do klienta będzie tak dobre jak ten samochód.
cena zakupu bardzo atrakcyjna za to co dostajesz. Chyba , że ktoś ma problemy ze znaczkiem KIA i sąsiadami :)
Brak
Brak