Lista ocen Kia Stinger Liftback (16) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jrc
Liftback 2.0 T-GDi 245KM 180kW
Ja jeszcze nic nie znalazłem, ale wątek o zapychającym się GPFie z którym nikt nie wie co zrobić, na największym forum Kii w Polsce, ma już blisko 30 stron i rośnie. Tak więc z jednej strony świetna gwarancja Kii, a z drugiej - miecz damoklesa, tylko wepchnięty w wydech. Z drugiej strony jakbyś kupił Mercedesa to dopiero byś miał usterek, a gwarancja śmieszna...
~Pawel61
Liftback 3.3 T-GDi 370KM 272kW
Nie wiem czy to poważna usterka ale hamulce tego samochodu słabo znoszą hamowanie z dużych prędkości. Po rozgrzaniu przy hamowaniu drży kierownica a puszczona spektakularnie wibruje. Na szczęście wszystko wraca do normy gdy po chwili tarcze ostygną. Trochę to dziwne w końcu to hamulce Brembo.
~Posejdon
Liftback 2.0 T-GDI 255KM 188kW
Silnik - brak zadeklarowanej ilości KM, poszarpywanie Skrzynia biegów - szarpania przy redukcji, późne działanie na pedał gazu Bardzo słabe wyciszenie "Latający" w otworze dachowym szyberdach
~Bufet
Liftback 3.3 T-GDi 366KM 269kW
4.500 km to za mało poważne sterki. W końcu 7 lat gwarancji, albo 150.000 km, dlatego 5 gwiazdek. Przy drobnych usterkach, tak dla równowagi mojej oceny dałem 1 gwiazdkę.
~Julian
Liftback 3.3 T-GDi 366KM 269kW
Na razie nie jestem w stanie tutaj nic napisać - to tylko pierwsze wrażenie, mam nadzieję że za rok jak będę pisał następną recenzję nic się nie zmieni.
~Dawid
Liftback 2.0 T-GDI 255KM 188kW
Polecam. Jak do tej pory poza drobnym problemem z plastikiem w desce nic poważnego z samochodem się nie dzieje.
~Gregory84
Liftback 2.0 T-GDi 245KM 180kW
mój egzemplarz nie miał żadnych problemów z GPF. Jeździ i połyka kilometry a ma już 30.0000 km
~Marek
Liftback 2.0 T-GDi 245KM 180kW
Nigdy nie zawiódł. Zawsze odpali, jeździ. Nic poważnego się nie dzieje. Mam do niego pełne zaufanie.
~MaRHE
Liftback 2.0 T-GDI 255KM 188kW
Jak każde auto podzespoły ulegają zużyciu- oby jak najpóźniej.
~AN
Liftback 2.0 T-GDI 255KM 188kW
Za wyjątkiem grzechów wieku dziecięcego opisanych powyżej usterek nie było.
Kia Stinger Liftback