Lista ocen Kia Stinger Liftback (25) - Karoseria

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Gregory84
Liftback 2.0 T-GDi 245KM 180kW
wygląd 6+. lakier miejscami poniżej 1mm to chyba niestety robi się standard w nowych autach dlatego PPF na przód to niestety droga konieczność. Natomiast największy minus karoserii ze wzgledu na aerodynamike pojazdu i i to że jest niski, najwięcej kamyczków z pojazdów przed nami nie zbiera wcale zderzak tylko przednia szyba, która mam wrażenie jest z tektury. na przestrzeni 30 tyś km. kleiłem ją dwa razy. Dodatkowo szyba przednia bardzo...
~Pawel61
Liftback 3.3 T-GDi 370KM 272kW
Chyba nie ma piękniejszej karoserii przynajmniej w tym rockowym stylu (bo to chyba taki styl jest). Nic tak do niej nie pasuje jak te 370 KM. Co ważniejsze jest to nadwozie bardzo praktyczne. Jedyny minus to duża ilość zakamarków do mycia, choć z drugiej strony mycie tak pięknej karoserii to sama przyjemność więc chyba to nie jest wada. Czym dłużej patrzy się na to auto tym wydaje się piękniejsze.
~Marek
Liftback 2.0 T-GDi 245KM 180kW
Niestety lakiery jak wszystkie chyba obecnie dość delikatne. Po 3 latach pojawiły się drobne odpryski lakieru od kamieni i w tych miejscach drobne rdzawe ślady, więc trzeba było odpowiednio zabezpieczyć. Ale ogólnie lakier po trzech latach nie jest porysowany, dobrze się trzyma, choć może to być zasługa ceramiki.
~jrc
Liftback 2.0 T-GDi 245KM 180kW
Dla mnie bajka. Stinger ma nieco klimat dziecinnego hot hatcha, wloty na masce są kompletną ściemą, a bryła - choć zgrabna - miejscami jest dyskusyjna. W jednym jednak bije na głowę konkurencję: Jest rzadki. Stingerów sprzedaje się mało, i przez to jest rzadszy od oklepanych "apiątek" albo mustangów.
~Bufet
Liftback 3.3 T-GDi 366KM 269kW
estetyka karoserii to rzecz gustu. U mnie ma gwiazdek 10 nie 5. Funkcjonalność 5. Mam 3 trasy powyżej 500 km z dziećmi i nikt się nie skarży. Bagażnik wprawdzie nie za duży, ale jak kupowałem nie był większy więc nie czuję się oszukany, wiedziałem na co się piszę.
~AN
Liftback 2.0 T-GDI 255KM 188kW
Karoseria czyli wygląd na początku wszyscy: "wow", "mogę zrobić zdjęcie?", "to jest kia?". Po dwóch latach opatrzone, ale jednak głowy nadal się obracają. Duży minus za trzeszczące uszczelki drzwi (trzeba przesmarowywać silikonem praktycznie raz w miesiącu).
~Posejdon
Liftback 2.0 T-GDI 255KM 188kW
Piękna linia nadwozia, często Stinger mylony jest np z Jaguarem, Maserati Słaby cienki lakier, drobne kamyczki które nie powinny robić żadnych szkód potrafią odznaczyć się na lakierze. Trzeba niezwykle uważać przy myciu i suszeniu karoserii - RYSY!
~Julian
Liftback 3.3 T-GDi 366KM 269kW
Piękny samochód, jeden z najpiękniejszych na rynku w kategorii fura do 300k, przy czym w przeciwieństwie do na przykład Peugeota 508 za dynamiczną linią nadwozia idą realne osiągi i prawdziwy silnik a nie pierdawka 1.6
~Marcin
Liftback 2.2 CRDi 200KM 147kW
Auto sliczne, majac gorszy dzien wystarczy na nie spojrzec I od razu lepiej. Czerwone lakier super pasuje. Nie spotjalem nikogo komu by Sie auto nie podobalo. Brakuje tylko 4 rur z tylu
~Michał
Liftback 3.3 T-GDi 370KM 272kW
Po pół roku wkoncu zdecydowałem się okleić cały przód bo nie mogłem się przygladac jak po każdej trasie wiecej i wiecej odprysków. Zółty kolor po 2 latach ciagle wyglada rewelacyjnie.
Kia Stinger Liftback