Lista ocen Kia Ceed I SW Facelifting 1.6 CRDi VGT 115KM 85kW 2010-2012 (16) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Dzc
SW Facelifting 1.6 CRDi VGT 115KM 85kW
Nie wiem czy wina mojego egzemplarza ale na zimnym silniku ciężko wchodzi bieg 1 i 2 tak jak by nie wysprzeglik się do końca bo czuć lekkie zgrzytniecie czasami. Na ciepłym już wszystko ok. Poza tym skrzynia zestrojona idealnie pod ten samochod
~Sebastiangdynia
SW Facelifting 1.6 CRDi VGT 115KM 85kW
6 biegów i brak uwag. Wcale nie trzeba dużo machać dźwignia. Poprzednia wersja Kia Ceed przed face-liftingiem miała gałę do zmiany biegów jak od Żuka. Tym się źle zmieniało biegi i nie wyglądało. Dobrze, że to poprawili.
~micz
SW Facelifting 1.6 CRDi VGT 115KM 85kW
Przy 210000 wymiana sprzegła, biegi ciezko wchodziły, pozatym sprzęgło dość twarde i nie mozna miękko zmieniać. Miałem z tym problem nawet po 1,5 roku uzytkowania. Lewarek działa precyzyjnie.
~Makarena
SW Facelifting 1.6 CRDi VGT 115KM 85kW
Moja wersja ma 6 biegów. Z jednej strony fajnie bo w trasie przy dużych prędkościach mało pali, z drugiej strony co chwilę musisz zmieniać biegi, które na szczęście wskakują bardzo precyzyjnie.
~Marszal
SW Facelifting 1.6 CRDi VGT 115KM 85kW
Generalnie bardzo precyzyjna, jedyny problem jaki mam to z wrzucaniem dwójki przy zimnym silniku ale być może to kwestia złych nawyków z poprzedniego auta
~Janek
SW Facelifting 1.6 CRDi VGT 115KM 85kW
Pracuje idealnie. Biegi dosłownie same "wskakują". Nie ma żadnego szarpania czy też "chrobotania".
~Kozak_Barabasz
SW Facelifting 1.6 CRDi VGT 115KM 85kW
Skrzynia jest ogólnie świetna bo biegi wskakują bajecznie oprócz redukcji do 2 czy 1 ... wtedy lekko haczy
~Konrad
SW Facelifting 1.6 CRDi VGT 115KM 85kW
6bieg dopiero przy 90-100 wsadzam bo duze drgania (brak dwumasy)
~wolfeer
SW Facelifting 1.6 CRDi VGT 115KM 85kW
Biegi wchodzą przyzwoicie, bez oporów, na plus 6 biegów do przodu.
~Paweł Kijowski
SW Facelifting 1.6 CRDi VGT 115KM 85kW
Czuć lekkie zużycie choć to nie wada biorąc pod przebieg.
Kia Ceed I SW Facelifting