Oceny Kia Ceed I SW Facelifting 1.6 CRDi VGT 115KM 85kW 2010-2012

Kia Ceed I SW Facelifting 1.6 CRDi VGT 115KM 85kW 2010-2012 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Kia Ceed I SW Facelifting 1.6 CRDi VGT 115KM 85kW 2010-2012

~Sebastiangdynia
SW Facelifting 1.6 CRDi VGT 115KM 85kW
Sam dużo czytam przed wyborem auta na autocentrum i dużo na tym skorzystałem. Pokusiłem się o obiektywną ocenę. Kia Ceed po face liftingu to same superlatywy biorąc pod uwagę ten segment pojazdów. Nie jestem zakochany w Kia, (auto ma również swoje wady) to po prostu bardzo dobre auto za relatywnie niskie pieniądze w tej klasie przy zestawieniu jakość - cena. Najmocniejszą stroną jest silnik i w zasadzie za to cenię auto najbardziej....
~Stef
SW Facelifting 1.6 CRDi VGT 115KM 85kW
Zrobiłem tym autem jakieś 120 tys. km W rękach jednego właściciela od początku, polski salon itp. Z minusów gwarancja KII która jest bardzo mocno wybiórcza i ograniczona. Same auto jest bardzo poprawne takie trochę bez emocji. Ani szybkie, ani super się prowadzi od tak samochód do jazdy z punktu A-B. Duży plus za przestrzeń w środku i spory bagażnik. Auto nigdy mnie nie zawiodło a nie miało lekko. Pod tym względem 5+ dla KII. Jakość plastików...
~Dzc
SW Facelifting 1.6 CRDi VGT 115KM 85kW
Fajne auto ale parę swoich mankamentów ma. Karoseria wydaje mi się że jest całkiem odporna na rdzę bo nigdzie nie mam ognisk poza oczywiście górna częścią tylnych drzwi - poprzedni właściciel olał temat i czeka mnie chyba wymiana na używane. Poza tym jeszcze troszkę słabe są materiały w środku. Po przesiadce z peugeota 407 jest wrażenie naprawdę słabe. Boczki wyglądają jak by były odlane z plastiku a do tego odklejające się deska rozdzielcza....
~micz
SW Facelifting 1.6 CRDi VGT 115KM 85kW
Auto raczej niezawodne, może nie jest to top design, ale wszystko jest na swoim miejscu. Po korekcji mapy wtrysku 148KM i wtedy zdecydowanie przyjemniej sie jeździło. Auto oszczędne i na dojazdy do pracy bardzo w porządku
~Makarena
SW Facelifting 1.6 CRDi VGT 115KM 85kW
Autko ładne, nowoczesne i pojemne. Dobrze spisuje się na drodze, ma 5 gwiazdek w testach NCAP. Do tego przystępna cena, udane silniki i brak zainteresowania wśród złodziei. Jeżeli ktoś nie musi mieć znaczka VW to z Kii też będzie zadowolony.
~Maciej
SW Facelifting 1.6 CRDi VGT 115KM 85kW
Auto spełnia moje oczekiwania, tani, niezawodny wół roboczy, pali mało, dużo zmieści, nie psuje się i jest wystarczająco dynamiczny. Takiego auta potrzebowałem i takie mam. Kijanka mam od nowości i jest świetnym przyjacielem rodziny.
Dziennik kosztów dla Kia Ceed I SW Facelifting 1.6 CRDi VGT 115KM 85kW
6,2
~fan BMW
SW Facelifting 1.6 CRDi VGT 115KM 85kW
KIA CEED auto produkowane na Słowacji, Koreańczycy przeskoczyli kilka epok tym modelem. to moje zdanie, zdanie człowieka który do tej pory polował na BMW, Audi, czasem jakaś Japonia. A tu masz, urodziło się dziecko trzeba kupić kombi. Tanie, niezawodne, i najlepiej jeszcze żeby to jakoś wyglądało. Za 60tyś nowy diesel? No i patrz mam. Polecam każdemu rozsądnemu człowiekowi. więcej plusów niż minusów. Szczerze!!!!!!!!!
~suchinnio
SW Facelifting 1.6 CRDi VGT 115KM 85kW
uważam że samochód godny polecenia, jeżeli zadacie sobie państwo trochę trudu i poszukacie egzemplarza np. demo dilera, to za ok.60tyś macie 4m-czne auto z przebiegiem 5tyś na gwarancji. uwaga!!! ta gwarancja to tak naprawdę obowiązuje do 40tyś km. po 45 tyś/km z przedniej maski odpryski lakieru po kamieniach.
3,5
~maroon
SW Facelifting 1.6 CRDi VGT 115KM 85kW
Bardzo mdły i nijaki. Jazda przypomina śpiączkę. Jedziesz ale nic nie czujesz. Podróżujesz na niewygodnych, nieprzyjemnych w dotyku folelach otoczony twardym śmierdzącym plastikiem. I to wszystko za ponad 70 tyś. zł. To moje auto służbowe, więc jakoś ujdzie. Prywatnie, nigdy w życiu. Kia idzie w dobrym kierunku, ale jeszcze długa droga przed nimi.
~Konrad
SW Facelifting 1.6 CRDi VGT 115KM 85kW
Pakowne ekonomiczne auto. Tanie w utrzymaniu (mało pali cześci tanie). Troche nudne w środku mało komfortowe za to silnik i elastycznośc ok.
Kia Ceed I SW Facelifting