Lista ocen Kia Ceed I SW Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW 2010-2012 (11) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pawwwel77
SW Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Do trzech tys. obrotów ok. później to zależy kto ma jakie postrzeganie hałasu, jeździłem różnymi samochodami i wiem , że nie jest źle. W mieście nie słyszalny, a przy wyprzedzaniu jak każdy za głośny. Ogólnie nie jest źle, byłoby lepiej z sześciobiegową skrzynią - wiem bo kolega z pracy ma i jest spora różnica.
~Bartek z Wroc
SW Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
silnik słychać, ale nie głośno zawieszenie dość twarde, ale chyba dlatego auto prowadzi się stabilnie. Tym nie mniej na wybojach łupie i jak piszą w niemieckiej prasie - "zawieszenie z brutalną siłą daje o sobie znać na wybojach"
~Pavel
SW Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Do 120km/h wyciszenie daję rade, lecz na trasie jadąc ponad 140km/h, wyraźnie słychać pracę silnika. Moim zdaniem, jedyny "poważny" mankament tego samochodu.
~ceed
SW Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Wyciszenie średnie, ale to auto kompaktowe a nie klasa wyższa. Do 100km/h nawet przyzwoicie. Dużo zależy od jakości opon.
~santafe
SW Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Jest dobrze choć mogło by być lepiej. Powyżej 120 km/h robi się głośniej ale da się znieść do 160, powyżej to już hałas.
~AREK STARACHOWICE
SW Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Do 120km\\g bardzo cichutko powyżej robi się nieco głośnie. Jadąc 170 km\\h spokojnie można rozmawiać i słuchać radja.
~meledhel
SW Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
W zasadzie bardzo dobre z jednym wyjątkiem - nadmiernie słychać silnik przy znacznym zwiększaniu obrotów
~Resident
SW Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Do 100km/h jest super. Powyżej tej prędkości zaczyna być głośno.
~meledhel
SW Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Silnik głośny na wyższych obrotach
~Rob
SW Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Bardzo głośny.Moje stare ośmioletnie auto jest cichsze.
Kia Ceed I SW Facelifting