Lista ocen Kia Ceed I SW Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW 2010-2012 (9) - Widoczność

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Resident
SW Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Przesiadłem się z Tico, więc nic innego lepszej widoczności nie zaoferuje ;) Z przodu nie widzę końca maski. Tył strasznie daleko ;) Pomagają czujniki parkowania tył. Gdym miał przednie to bym się nie obraził ;)
~Pavel
SW Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Dzięki przedniej, dużej szybie, widoczność praktycznie nie jest ograniczona. Podobnie ma się sprawa z tylnią szybą. Poza tym, czujnik parkowania znacznie ułatwia sprawę praktycznie w każdych warunkach.
~pawwwel77
SW Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Nie narzekam, widoczność ekstra i do przodu i do tyłu - dla sarkazmu dodam nie brałem czujników cofania, wolałem komplet opon zimowych.
~meledhel
SW Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Gorsza widoczność do tyłu przez tylne boczne słupki. Obniżony prześwit tylnej szyby. Posiada jednak duże lusterka boczne z rewelacyjną widocznością
~santafe
SW Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Przód bardzo dobra, choć szerokie słupki troszkę przeszkadzają. Tył nieźle ale pomagają czujniki cofania, ale nieźle jest ogólnie.
~ceed
SW Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Widoczność dobra, duże lusterka pomagają w cofaniu. Trzeba się przyzwyczaić do rozmiarów - kombi.
~Bartek z Wroc
SW Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
przednia szyba - super lusterka boczne - 4+ tylna szyba - jest dobrze jak na kombi, widać sporo.
~meledhel
SW Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Gorsza widoczność za tylnymi słupkami
~AREK STARACHOWICE
SW Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
wszystko widać LUSTERKA BOMBA !!!
Kia Ceed I SW Facelifting