Lista ocen Kia Ceed I SW Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW 2010-2012 (12) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bartek z Wroc
SW Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Wybrałem model bez ESP, jest zima i jeżdżę ostrożnie. Ani razu nie wpadłem w poślizg, auto prowadzi się pewnie. Auto daje dość stabilne prowadzenie, ma twarde zawieszenie ale komfortowe. Fotele dobrze wyprofilowane i twarde ale dość wygodne choć wyboje czuć - zwłaszcza po przesiadce z "francuza". Uwaga subiektywna: idealnie opisuje Ceed'a 1,6 CVVT słowo "cruising", pewnie sunie po szosie. Wielbiciele energetycznych zrywów muszą...
~pawwwel77
SW Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Twardy jak diabli, mi to pasuje, na razie nic nie stuka, a poruszam się po nieciekawych drogach, codziennie Bytom przez Szombierki na Rudę i z powrotem , wtajemniczeni wiedzą o co chodzi, zawieszenie wytrzymałe i szkoda go na takie wertepy.
~santafe
SW Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Na razie ok. Niewielkie stuki dochodzące z tyłu zawieszenia ale taka jest jego charakterystyka. Nie są to stuki informujące o wadliwości zawieszania, raczej o naszych drogach.
~Resident
SW Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Jak dla mnie koła trochę zanadto reagują na ruchy kierownicą na autostradzie. Zawieszenie trochę za twarde. Poza tym OK, żadnych stuków czy hałasów i to w wersji kombi.
~AREK STARACHOWICE
SW Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
przyjemnie wchodzi się w zakręty dobrze tłumi nierówności jednak do mondeo trochę brakuje ale przecież to nie ta klasa.
~ceed
SW Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Zawieszenie trochę twarde (ale teraz większość samochodów tak ma) Prowadzenie neutralne, przewidywalne.
~meledhel
SW Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Bardzo dobre i pewne trzymanie drogi na zakrętach.
Dziennik kosztów dla Kia Ceed I SW Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
10,1