Lista ocen Kia Ceed I SW Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW 2010-2012 (9) - Ergonomia

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bartek z Wroc
SW Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Dużo miejsca z przodu, dla pasażerów i 540 litrów w bagażniku. kokpit czytelny, przestronny. auto mile mnie zaskoczyło, bo np. nie pozwala ruszyć i ostrzega sygnałem dźwiękowym z uchylonymi / niedomkniętymi drzwiami, co ważne jak się ma małe dzieci. W czasie jazdy drzwi się blokują automatycznie. W zimie przydałby się ogrzewane fotele i odmrażanie przedniej szyby. Podobno jest w wersjach Optimum Plus. Cenny gadżet, jak mamy ostrą...
~meledhel
SW Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Wygodna pozycja kierowcy i pasażerów. Po przejechaniu kilkuset kilometrów nie czuć zmęczenia (tak jak to miało miejsce w fabii). Przyciski i przełączniki rozmieszczone prawidłowo.
~Resident
SW Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Ergonomia super. Wszystko w zasięgu ręki (no może poza ręcznie regulowanym prawym lusterkiem). Sterowanie radiem/cd/mp3 z kierownicy. Sporo schowków.
~meledhel
SW Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Wszystko świetnie rozmieszczone. Dużo schowków. Obsługa bardzo intuicyjna. Dużo możliwości regulacji foteli i kierownicy.
~pawwwel77
SW Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Nie musiałem się do tego auta przyzwyczajać, nie musiałem się go uczyć, wszystko pod ręką.
~santafe
SW Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Może być, jestem zadowolony. Nic mi złego nie przychodzi na myśl.
~ceed
Oceniam na 4