Lista ocen Kia Ceed I SW Facelifting (38) - Silnik

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~fan BMW
SW Facelifting 1.6 CRDi VGT 115KM 85kW
silnik pracuje dobrze przyspieszenie odpowiednie nie męczy na trasie,bez zarzutu. brak jakichkolwiek usterek. powiem szczerze że śmieszą mnie osoby piszące swoim aucie którym zrobili tysiąc kilometrów opinie i dają porady jakie to złe auto.
~suchinnio
SW Facelifting 1.6 CRDi VGT 115KM 85kW
silnik dobrze radzi sobie z duzym nadwoziem. nie jest głośny, jest za to oszczędny. zrobilem do tej pory 60tyś nic się nie zepsuło i nie zawiódł mnie, bardzo twarda i glośna praca podczas rozruchu przy temperaturach poniżej -20 C
~Dzc
SW Facelifting 1.6 CRDi VGT 115KM 85kW
To zdecydowanie najmocniejszy punkt tego samochodu. Ma wystarczająco dużo mocy na codzienną jazdę. Na autostradzie ciutke większą pojemność by się zdała ale zbiera się i tak lepiej niż dobrze.
~Marszal
SW Facelifting 1.6 CRDi VGT 115KM 85kW
Silnik dynamiczny, jednak bardzo wyraźnie wyczuwalna jest turbo dziura. do 1600 obrotów samochód nie jedzie ale potem budzi się w nim demon. Brak dwumasy oraz łańcuch rozrządu
~stach_79
SW Facelifting 1.4 DOHC CVVT 90KM 66kW
90 KM Diesel milo zaskakuje, dosc dobre spalanie (chociaz ciagle ponizej pierwotnych oczekiwan), ciezko rozpedzic, ale rozpedzone auto po prostu smiga - swietne na autostrady.
~liroyek
SW Facelifting 1.6 CRDi VGT 128KM 94kW
jest ok, daj rade w 4 osoby, ponizej 2 tys obrotow troche ospaly ale pozatym ok, elastycznosc tez ok szkoda tylko za tak niski moment (260nm) spokojnie moglo byc z 300
~Paweł Kijowski
SW Facelifting 1.6 CRDi VGT 115KM 85kW
Silnik dość intensywnie użytkowany, zdarza się na autostradach jechać z prędkością pow 150km/h a wciąż pali jak nowe. Żadnych wycieków i dolewania oleju.
~wolfeer
SW Facelifting 1.6 CRDi VGT 115KM 85kW
Z silnika jestem bardzo zadowolony, dynamiczny, trzeba wyprzedzić, nie ma z tym problemu, za to jak się jedzie spokojnie to bardzo oszczędny.
~Kozak_Barabasz
SW Facelifting 1.6 CRDi VGT 115KM 85kW
Musiałem go lekko podrasować i wpakowałem 2-obwodowy BOX, dało to 143KM i 310NM i naprawdę rakieta ! Mógłby mieć lepszy dół, ciągnie od 1800obr/min
Dziennik kosztów dla Kia Ceed I SW Facelifting
6,1
~maroon
SW Facelifting 1.6 CRDi VGT 115KM 85kW
Nie powala. Nijaki. Osiągi średnie, dziwięk niezbyt przyjemny. W miare oszczędny. Pomimo tego jest to jedna z nielicznych dobrych rzeczy w tym samochodzie.
Kia Ceed I SW Facelifting