Lista ocen Fiat Tipo II (107) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 73 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~donstef
Hatchback 1.4 T-Jet LPG 120KM 88kW
Drobiazgi niestety jak to w Fiacie się zdarzają. Moduł LED padł. Sonda lambda. Wylał się amortyzator (polskie dziurawe drogi) na razie tyle.
~Chipo
Station Wagon 1.6 MultiJet 120KM 88kW
straciłem zamknięcie od pojemnika płynu do spryskiwacza. zamiast samego "kapsla" ,który zginął można jedynie kupić cały zbiornik z oprzyrządowaniem :(
~Paweł
Sedan 1.4 95KM 70kW
uszkodzenie montowanego przez dealera czujnika cofania, naprawione w ramach gwarancji plus kontrola serwisowa przewodów poduszki powietrznej w kierownicy
~Piotr S.
Sedan 1.6 MultiJet 120KM 88kW
Przejechałem dopiero 5000 km i jest zbyt wcześnie na wyciągnięcie wniosków. Nawigacja jest raczej kosztownym gadżetem niż czymś pomocnym.
~Robert
Sedan 1.3 Multijet 95KM 70kW
Za krótko go używałem żeby to oceniać ale z tego co o nim czytałem to posiada dość proste i tanie rozwiązania, silniki też mają pozytywne opinie
~Adrian
Station Wagon 1.4 T-Jet LPG 120KM 88kW
Warto w 1.4 T-Jet, często wymieniać śrubę od smarowania turbiny, niestety około 100 złoty taka śruba. Podobno co 30 tysięcy...
~Stach
Hatchback 1.6 MultiJet 120KM 88kW
Wszyscy naokoło narzekają na Fiata, a ja będę chwalił bo zrobili naprawdę fajny i trwały samochód. U mnie nic się nie przydażylo
~Kacper
Sedan 1.4 95KM 70kW
Niestety, drobne usterki występują nagminnie co najmniej raz w miesiącu... sprawę załatwia gwarancja samochodu.
~Tomek
Sedan 1.4 95KM 70kW
Czujniki parkowania - zawieszają się. Ale montowane prze dilera, więc to nie wina fabryki. Wsteczny często nie wchodzi.
~Pavelao
Station Wagon 1.4 95KM 70kW
Oprócz tego że zżarł olej to jest ok. Podobno ten typ tak ma. A nawet może mu się odwidzieć jak trochę bardziej się rozjeździ.