Lista ocen Fiat Tipo II (106) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 73 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~twojIdol
Sedan 1.4 95KM 70kW
Jak narazie nic sie nie popsulo, tylko bagaznikowi od nowosci trzeba czasem pomoc sie otworzyc ale nie chce mi sie jechac do ASO na wymiane/naciagniecie sprezyny, moze przy wymianie oleju o to poprosze jak nie zapomne.
~Maciej
Sedan 1.4 95KM 70kW
hamulce, panel klimatyzacji, żle spasowane elementy nadwozia, które musiały być potem lakierowane. Regulacja różnych drobnych elementów jak np. otwieranie maski, lub okien. Popsuty kluczyk
~Bartosz
Sedan 1.6 MultiJet 120KM 88kW
Poza ekspoatacyjnymi wymianami płynów i klocków hamulcowych uszkodzeniu w moim egz. uległ łącznik stabilizatora (wymieniony na gwarancji producenta). Poza tym nie było żadnego wkładu własnego więcej.
~Kammmor
Station Wagon 1.4 95KM 70kW
Zbyt mały przebieg na rzetelną opinię ale już widzę, że są problemy z głośną pracą klimatyzacji (pracuje dobrze, ale głośno). Momentami coś skrzypi w drzwiach co może sugerować kiepskie spasowanie elementów.
~Krzysztof
Hatchback Facelifting 1.0 T3 Turbo 100KM 74kW
Zaczyna "popierdywać" wentylator dmuchawy przy niskich temperaturach. Jak czytałem to TTTM ( Ten Typ Tak Ma ). Ewentualnie zgłoszę przy przeglądzie. 5 lat gwarancji, poza tym nic.
~Adam
Sedan 1.4 95KM 70kW
Jedynym drobiazgiem była wadliwa dioda (bubel fabryczny, źle wyprodukowana) w liczniku, bez problemu naprawiono usterkę w ramach gwarancji w ASO i poza tym żadnych awarii.
~Kammor
Station Wagon 1.4 95KM 70kW
Wymiana łączników stabilizatora przy 17.000 kilometrów. Głośna praca klimatyzacji. Drobne stuki z przednich drzwi (prawdopodobnie luźne elementy mechanizmu podnoszenia szyby).
~Husarz
Sedan 1.4 95KM 70kW
Mam wrażenie, że lakier jest zbyt mało odporny na warunki atmosferyczne. Może to kwestia tego, że kupiłem czarnego Tipo, a wiadomo jak na czarnym wszystko widać.
~Mortal
Sedan 1.4 95KM 70kW
Mam wymienione już dwa czujniki cofania które dawały zwarcie, do tego zdaża się że jeśli odpalę go na biegu wstecznym że zawiesza się na chwile ekran ekranu dotykowego
~fxwawa
Station Wagon 1.4 T-Jet LPG 120KM 88kW
15 tyś łacznik stabilizatora 45 zł100 tyś padł alternator 1200zł taka przypadłość podobno wszystkich fiatów , 100 tyś padły wtryski LPG 400zł regenerowane.