Ocena kierowcy - Volvo XC60 II Crossover Plug-In Facelifting

Artur, ponad rok temu
Silnik 2.0 T8 455KM 335kW
Rok produkcji 2022
Volvo XC60 II Crossover Plug-In Facelifting 2.0 T8 455KM 335kW od 2022 - Oceń swoje auto
Układ elektryczny : Absolutnie rewelacyjna współpraca silników elektrycznego i benzynowego - wszystko płynnie i automatycznie. Do tego z użyciem wbudowanej mapy Google wybiera zasilanie aby optymalnie wykorzystać baterię i dojechać na miejsce na samym końcu prądu.
Świetne, bardzo szybkie, wygodne drogie auto.
Na Baterii przejedzie się realnie 60-70 km. Silnik benzynowy ma ogromną moc. Z kolei Spalanie średnie tylko na benzynie - bez ładowania baterii ale przy delikatnej spokojnej jeździe do 120km 8-9 litrów. Przy ostrej 12litrów
Płynnie i bezproblemowo
Na nierównościach czasem twardawo. Natomiast czucie drogi i zakręty bardzo dobrze. Jeździłem wcześniej Fordami i mam porównanie.
Słupek przedni nieco zasłania - reszta bez uwag.
Jw
Wzorowo, bardzo wygodne fotele ale musiałem długo je ustawiać aby zoptymalizować dla siebie
Szybko i wydajnie - ogrzewania nie włączałem właściwie powyżej połowy zakresu. Ciekawostka po odblokowaniu auta pilotem automatycznie robi krótki przedmuch środka i zawsze jest świeże powietrze jak wsiadasz.
Z tylu mogło by być troszkę więcej ale to chyba moje subiektywne wrażenie z poprzedniego Forda s-max
Bez uwag
Przy rozsądnej jeździe całkiem przyzwoicie - zwłaszcza z codziennym ładowaniem i jazdą na baterii w mieście.
Tani nie jest.
Wszystko super