Oceny Volvo XC60 I SUV 3.2 243KM 179kW 2009-2013

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Volvo XC60 I SUV 3.2 243KM 179kW 2009-2013

~Rafał
SUV 3.2 243KM 179kW
Bardzo udany samochód. Nic dziwnego, że uratował Volvo od zniknięcia z rynku. Posiadam wersję AWD, która daje dużo bezpieczeństwa zimą. Czasami masz wrażenie że jedziesz po innej nawierzchni niż auta obok ciebie, które się ślizgają i nie mogą ruszyć spod świateł. Można śmiało również atakować krawężniki latem, bez żadnych konsekwencji. Auto pomimo, iż sprawia wrażenia dużego, to jest naprawdę zwrotne. Bez problemu można manewrować nim w...
~Tomasz
SUV 3.2 243KM 179kW
Swietne auto, mialem rozne marki, ale to sprawia najwieksza przyjemnosc z jazdy. Komfort na wysokim poziomie, bylo by ciezko teraz przesiasc sie na zwyklą osobowke, mimo ze to mini SUV. Daje wysokie poczycie bezpieczenstwa zwlaszcza z napedem 4x4.
~Matt
SUV 3.2 243KM 179kW
Bardzo fajny i praktyczny samochód rodzinny. Dużo miejsca w środku zarówno dla osób podróżujących z przodu, jak i z tyłu. Przy założeniu instalacji LPG koszty utrzymania akceptowalne. Porównywalne do auta spalającego w trasie ok. 6 litrów, zaś w mieście ok. 10l benzyny. Brak poważnych i drobnych usterek. Brak rdzy.
~MAC
SUV 3.2 243KM 179kW
Samochód w pełni spełnia moje oczekiwania. Świadomie wybraliśmy ten silnik oraz opcje wyposażenia. Dlatego nie mam zastrzeżeń co do spalania a i wyposażenie pozwala mi na zgdne z przeznaczeniem i komfortowe użykowanie auta.
~Veso
SUV 3.2 243KM 179kW
Bardzo ładnie wygląda, uważam że ponadczasowa konstrukcja.
~Lublinek
SUV 3.2 243KM 179kW
troche kolega mi zrobil by mniej spalal i jest SUPER !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Usterki Volvo XC60 I

Volvo XC60 I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu