Oceny Volvo V70 II 2.4 TD 163KM 120kW 2000-2007

Volvo V70 II 2.4 TD 163KM 120kW 2000-2007 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Volvo V70 II 2.4 TD 163KM 120kW 2000-2007

~Jonas
Kombi 2.4 TD 163KM 120kW
Na początku sprostowanie ( z powodu winy serwisu - brak opcji ASB przy silniku D5 - a ja taki mam!) Volvo D5 2.4 -163 KM z ASB w moim przypadku jest godne polecenia. Auto posiada pewne minusy ,ale do przeżycia (czytaj poniżej). Zanim go kupiłem przejrzałem chyba około 20 innych "Łosi" najzabawniejsze ,że z mniejszymi przebiegami ( tylko na liczniku) niż ten ,który trafił w moje ręce( mój miał ok. 300000 km z KS od nowości w polskim...
Kombi 2.4 TD 163KM 120kW
Do pana Tomek BB...jakbyś tankował auto na dobrych stacjach to byś nie miał takich problemów. Tacy ludzie jak Tomek BB nie powinien jeździć VOLVO...takie przysłowie \"ZESRAJ SIĘ A POKAŻ SIĘ\" kupił sobie gówniarz Volvo tankuje opał i później ma problem i obrażaz markę. Mój brat jeździ XC90 D5 również żadnych problemów. Przedtem miałem Golfa IV (nowy) Nissan Primera p12 (nowy) Renault Megane diesel (nowy) z żadnym autem bez problemów!!!...
~Piotr
Kombi 2.4 TD 163KM 120kW
Super wygodne auto, z bardzo dobrą dynamiką i mega pakowne. Wszystkie materiały bardzo dobrej jakości. Dobrze utrzymane jednostki są bezawaryjne prawie, a gorzej utrzymane będą generować dość potężne koszty serwisowe. Kiedyś byłem fanem VAGa ale to już przeszłość, całkowita przepaść go łączy w komforcie jazdy, super wygodne fotele na trasę, takie smaczki jak monochromatyczne lusterka robią robotę. Moje kolejne auto też będzie Volvo, może tym...
~Ja
Kombi 2.4 TD 163KM 120kW
Świetne auto rodzinne, idealne do długich wyjazdów, wygodne i ciche przy prędkościach autostradowych. Pojemny bagażnik, dużo miejsca w środku i wygodne fotele sprzyjają połykaniu kilometrów. Silnik dynamiczny, dzięki któremu nie wahamy się kiedy zacząć wyprzedzać. Auto w rodzinie 12 lat i pomimo mankamentów pojawiających się w ostatnich dwóch latach, byłoby nadal użytkowane.
~ja jestem z Borek, a co
Kombi 2.4 TD 163KM 120kW
dziwi mnie tych kilka negatywnych opinii o volvo V70. ja jestem ogromnie zadowolony z zakupu. najważniejsze to jest to w tym modelu ze absolutny brak korozji, po prostu jej nie ma! ceny czesci bardzo niskie!
~volvo
Kombi 2.4 TD 163KM 120kW
witam , posiadam VOLVO D5 samochód naprawde godny polecenia przestronny i dobry w prowadzeniu. bardzo dobry silnik naprawde dużo potrafi a co do tego to naprawdę bardzo malo pali na trasie przy 140 pali zaledwie 6l trudno uwierzyc ale to prawda.przejechalem tym autem 110000tys w ciągu roku ale przbieg tylko autostradowy tylko lac i jechac . gorąco polecam to auto nastepne tez bedzie volvo oczywiscie D5

Usterki Volvo V70 II

Volvo V70 II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

3,6
~A.
Kombi 2.4 TD 163KM 120kW
po 1 tys.odkręcił się i odpadł pedał gazu, wyłącznie mocy silnika w czasie jazdy resetowane ponownym uruchomieniem, Vebasto wymienione po 100tys. Serwis bezradny na każde usterki, a szczególnie elektroniki, brak zapasu podstawowych części zamiennych, JEDYNIE SILNIK ZASŁUGUJE NA POCHWAŁĘ.
~akamana
Kombi 2.4 TD 163KM 120kW
Volvo D5 2.4 przez kilka drobiazgów auto nie otrzymało kompletu gwiazdek. Auto godne polecenia ,ale warto wybierać zadbane egzemplarze bez względu na przebieg.
2,5
~Tomek BB
Kombi 2.4 TD 163KM 120kW
Awaria uniemożliwiająca jazdę, problemy z jej zdiagnozowaniem przez serwis Volvo, brak możliwości naprawy za rozsądne pieniądze.
~Paweł
Kombi 2.4 TD 163KM 120kW
Bardzo dobre auto! Następny będzie taki sam, ale 4x4 (AWD, lub XC70) i lepiej wyposażony