Ocena kierowcy - Volvo V70 II

Qbatura@interia.pl, 14 lat temu
Rok produkcji 2001
Volvo V70 II 2.4 170KM 125kW 2000-2007 - Oceń swoje auto
Inne : Kofmort jazdy!!!!
Auto oceniam bardzo dobrze,Jest bardzo wygodne,dobrze sie prowadzi chodz moze jego spalanie moze kogos zrazac,ale mysle ze to porpostu musi tyle palic.mysle ze zostane przy tej marce chodz mysle o troszku wiekszym tzn Xc 90.
Niestety auto w automacie,ale jak to w auto po wcisnieciu pedalu do podlogi,przyspieszenie jest calkiem dobre,wskazuwka obrot. wchodzi na czerwona skale :)
Automat,wiec nie ma co narzekac
Auto dobrze reaguje na ruch kierownicy,niestety auto buja sie troszku na zakretach.
Mysle ze to zalezy od pozycji za kolkiem,ja nie moge narzekac,chodz jak w kazdym aucie to slupki boczne czasami troszku przeszkadzaja.
Doskonala,nic nie skrzypi,posiadam skore wiec i na desce jest skora,a plastiki sa dobrze dopasowane i nic sie nie rusza ani nie odstaje :)
Niewiem czy to wina klimy ale musze wlaczyc na 3 lub 4 pozycje by poczuc ze cos wieje.
To w koncu V70 jak dla mnie bardzo duzo przestrzeni,chodz za kolkiem czuje sie bardzo przytulnie,wszystko jest pod reka,z tego co wiem pasazerowie tez nie narzekaja na brak miejsca,nawet z dosc daleko odsunietym fotelem.
To niestety maly minus V70,nie wiem czy to tylko u mnie ale juz przy niewielkich predkosciach tzn 80-100 slychac dosc glosne i lekko dokuczajace szumy z okolic drzwi i okien (szyby sa domkniete)
No tutaj to niestety nie mozemy spodziwac sie cudow,to duze auto i troche wazy,wiec musi troszku spalic.jeszcze nie robilem zadnych napraw ani przeglodow.
V70 dobrze trzyma cene i mysle ze za ta cene mamy wszystko co potrzebujemy,jak tak uwazam i nie zaluje tego zakupu :)
Jak narazie jedna rzecz nie da mi spokoju,od jakiegos czasu mam problem z alarmem,prawdopodobnmie wlacza sie poniewaz klapka od wlewu nie chce sie zamnknac.

LPG - zużycie paliwa dla silnika 2.4 170KM 125kW [l/100km]

9,7