Ocena kierowcy - Volvo V70 II

Rok produkcji 2001
Volvo V70 II 2.4 140KM 103kW 2000-2007 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : wygoda dlugich podrozy
za rok kupuje nowe volvo xc60 lub v70
Silnik jak na konstrukcje renault dobry choc brakuje troszke mocy ale to sie zmieni juz mam umowiona wizyte w firmowym volvo na silownie i bedzie 180KM. mam sekwencje BRC polecam idealnie mi wspolpracuje z tym motorem pali tyle samo co paliwa :), wiadomo z tym wiekiem juz czyscilem przepustnice i lux nierozumiem ludzi co ja wymieniaja z niewiedzy i placa kolosalne sumy.
U mnie chodzi lux mam manuala i trzeba tylko pamietac bo to hydraulika o rocznej wymianie plynu hydraul, :), zeby uklad sie nie zapowietrzal i twardnial pedal na autostradzie
Dobrze lecz nie na polskie drogi :) mieszkam w UK wiec jazda po autostradach to przyjemnosc tym autem. robie 2-3 razy kursy do polski okolo 1900km i nie czyje zmeczenia robie tylko jednogodzinny postoj na drzemke
bez zarzutow
przestronne autko rodzinne kierwoca ma duzo miejsca a jestem ogromny i czuje sie lux w tym aucie duza powierzchnia bagazowa polecam na dlugie wypady
bez zastrzezen tylko czasami przednia szyba paruje ale da sie to szybko klima zlikwidowac
wiec z gazem na trasie predkosc 140-150 pali mi 40l na 220mil w polsce na 40l robie 260 mil, wiec niejest zle jak na takie auto :)
jak na uk bo auta sa tam tanie :)
simering lewy, i poduszka gorna silnika, i tyle
nic do tej pory

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.4 140KM 103kW [l/100km]