Lista ocen Volvo V50 (286)

~vento222
Kombi 2.4 170KM 125kW
bardzo cichy i dynamiczny.Spory moment pozwala na przyspieszanie od 70 km/godz. na piątym biegu. (Silnik)
~kierowca
Kombi 2.0 TD 136KM 100kW
taka sobie w porownaniu , marka sie liczy ; jezdzilem corolla 2D - bez porownania lepsza , 115 km elastyczniejsze niz te 136 km (Silnik)
~c2u
Kombi 2.0 TD 136KM 100kW
No cóż. Samochód posiadam od miesiąca. Wszystko super, ale niestety to nie jest samochód na polskie drogi (właściwie który jest? Chyba tylko terenowce). Twarde zawieszenie sprawia, że samochód znakomicie zachowuje się w zakrętach, jazda na nowych, dwupasmowych drogach to czysta frajda. Ale w mieście, po tych wyrypach telepie jak w pralce automatycznej. Tyle, że to raczej nie wada samochodu, ale dróg. Poza tym ogólnie, to cud-miód.
~pawelwaw84
Kombi 2.0 TD 136KM 100kW
Autko dopiero co zakupione, więc powiedzmy że moja ocena jest taką z tych na "dzień dobry" po przesiadce z Nubiry 1,6. Jeśli chodzi o problemy to tak: przeciekający zbiorniczek spryskiwacza, po odpaleniu przez jakiś czas twardy pedał hamulca, wyświetla jakiś błąd systemu przyczepy, w reflektorach tylnych woda, spalanie w mieście koło 8l/100km. Poza tym auto moim skromnym zdaniem jest naprawdę świetne. Aby się nic nie psuło to na pewno nie będę...
2,9
~natalia35@wp.pl
Kombi 2.0 TD 136KM 100kW
Po przebiegu niecałych 2tys. km padła sprężarka. Ot tak sobie bez przyczyn. Tydzień czasu w ASO i nie dostałem nawet auta zastępczego. Jeżeli to ma być premium auto to chyba wolę japończyki. Kontakt z Volvo Polska fatalny. W odpowiedzi same bzdety. Sprzedam jak tylko będzie okazja i nigdy nie nawet nie spojrzę na Srolvo. (Silnik)
~alojzytaner
Kombi 2.0 TD 136KM 100kW
ten silnik to prawdziwy zwierzak nawet w aucie kombii a przy tym oszczędny (Silnik)
~Strzała
Kombi 2.0 TD 136KM 100kW
Auto bardzo mi się podoba, bardzo fajny design, im dłużej mu się przyglądam to coraz bardziej mi się podoba.
~dag 32
Kombi 2.0 TD 136KM 100kW
zrobiłem 41tys bez najmniejszego wkładu tylko olej i dobre paliwa.
~Izka1047
Kombi 1.8 125KM 92kW
Nie pobiera oleju, jak niektórzy twierdzą, mam styczności z ludźmi którzy czepiają się że ten silnik jest na to podatny, a oni użytkują 2.4, 2,4i, 2.5T I szczerze, oni są częściej na warsztatach niż ja w ciągu roku który użytkuje auto, jedyne co wymieniałam to olej w skrzyni, w silniku i piastę (Silnik)
~karolskikarol
Kombi 1.6 DRIVe 109KM 80kW
Spalanie w mieście ok 10l, na trasie ok 5,5, auto przyjemnie się prowadzi, dobrze przyspiesza, Wymiana komputera silnika -3 tyś zł przy 200 tyś km przebiegu. Auto gasło po krótkiej chwili objaw podobny do immo. Ogólnie samochód godny polecenia. Zostanie na dłużej. (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )