Lista ocen Volvo V50 (286)

~Maciej
Kombi 2.0 TD 136KM 100kW
Idealny, fajny odgłos, gdy załącza się turbina, elastyczny, nieźle ciągnie (Silnik)
~Rzepa
Kombi 2.0 TD 136KM 100kW
Dobrze zrobione, niezłe audio i przede wszystkim bezpieczne, mógłby mieć wiekszy bagaznik i byc delikatnie lepiej wyciszony, ceny napraw sa ok, niezbyt wygórowane
~mp
Kombi 2.0 TD 136KM 100kW
Nie wiem skąd takie wyniki bierzecie... przy dojazdach do pracy (100km dziennie) srednie mam 6.4 wg komputera(rzeczywiste 7litrow) przy czym 60% to autostrata reszta drogi z jednym pasem ruchu lekkie nogi nie mam ale jak czytam te raporty to mi sie smiac chce, nie wiem kogo chca oszukac(siebie?) autko bardzo fajnie sie zbiera przy czym spalanie smiesznie male;) najmniejsze spalanie wg komputera 5.5 ( rzeczywiste kolo 6 najpewniej) przy czym... (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~Paweł
Kombi 2.0 TD 136KM 100kW
Kupując v50 nastawiałem się na dobre auto a znajomi pytali dlaczego akurat Volvo. Gdyby przejechali się nim dłużej zrozumieliby - właśnie dlatego, że to Volvo. Super rozwiązania w bagażniku i w środku. Rewelacyjne fotele, doskonała 6-biegowa skrzynia, absolutnie uzależniający 4-bieg. Nawet kosztem wyższego spalania 70% czasu jest właśnie na nim. Można jechać 80% po mieście a jak trzeba to tylko depnąć i wyprzedzić blokującego lewy pas.
3,5
~michał
Kombi 2.0 TD 136KM 100kW
głośny, miałem avensisa o wiele mocniejszy silnik i o wiele cichszy (Silnik)
~Kermit_pol
Kombi 2.0 TD 136KM 100kW
Auto marzeń może NIE, ale zawsze warto je mieć - to jednak VOLVO. Miałem kiedyś auta teraz mam samochód.
3,5
~miś
Kombi 2.0 TD 136KM 100kW
Posiadam samochód od niespełna roku i muszę powiedzieć, że Volvo bardzo skrzywdziło ten model poprzez zastosowanie bardzo twardego zawieszenia. Burzy to całkowicie moją dobrą ocenę tej marki jako aut komfortowych. Bo jak wyjaśnić to , że w samochodzie tej klasy trzepie jak w betoniarce? Podkreślam, ze opony 205/55/16.Gdyby nie to moja ocena byłaby inna. Plus za bardzo dobre i wygodne fotele, jakość wykończenia, sposób montażu i bardzo bogate...
~janusz
Kombi 2.0 D4 177KM 130kW
Dobre, wygodne i niezawodne auto.Małe spalanie, dobra dynamika.
~Adrian
Kombi 2.5 T5 220KM 162kW
Silnik rewelacja... Wiadomo że trzeba dbać aby nie robił problemów... Częste wymiany oleju i filtrów to podstawa... (Silnik)
3,4
~Andrzej
Kombi 2.0 TD 136KM 100kW
Silnik nie wie kiedy mu się zapycha DPF, Szybko wzrusł mi poziom paliwa, a że moja turbina przy przebiegu 240tyś była nieszczelna to w silnik zrobił się samozapłon. Wymieniłem silnik, zregenerowałem turbinę, wymieniłem sprzęgło z dwumasem(bo jakoś musiałem go zgasić), wymieniłem jeszcze przy okazji przepustnicę trójnik. (Silnik)