Ocena kierowcy - Volvo V40 I

lukasz ck, 15 lat temu
Silnik 1.8 16V 115KM 85kW
Rok produkcji 1998
Volvo V40 I 1.8 16V 115KM 85kW 1995-2000 - Oceń swoje auto
Karoseria : wybrałem karoseria ale tak naprawdę wszystko
jestem bardzo zaskoczony tym autem na + oczywiscie jest przestronne bogato wyposażone (półskóry,klimatronik,4szyby el,el ipodgrzewane lusterka,abs z ebd,system kontroli trakcji,tempomat,4 poduszki i wiele wiele więcej i co ważne częsci sabardzo tanie np kompletny rozrząd z wymianą ok 500 zł z wymianą
ogólnie silnik cichutki nawet bardzo na niskich obrotach troche mułowaty ale od 3000 obrotów już sobie radzi
skrzynia dobrze zestrojona w zime do rozgrzania biegi wchodzą z lekkim oporem ale po paru minutach jest ok
auto doskonale spisuje sie na naszych drogach układ jezdny precyzyjny na dużych nierównościach troszke chałasuje w środku ale to wina dużych opon 16/50/205
z przodu super z tyłu jeszcze lepiej
wszystko tam gdzie być powinno pod ręka
bez dwóch zdań 5 w zimę ciępło para z szyb szybko znika w lato klimatronik szybko schładza kabinę
dla mnie bomba z przodu super z tyłu troszkę brakuje ale w porównaniu z astrą bajka
tak jak pisałem super tłumi tylko te duże koła troszkę przenoszą na dużych nierównościach ale dużych naprawdę
w zime do 12 w miescie w lato w miescie 10 trasa przy właczonym tempomacie na 90 km/h ok 8
za nieduże pieniądze super auto niezawodne bogate ciche i ładne
jeżdżę nim już 8 niesięcy i nic
nic