Ocena kierowcy - Volvo S80 II Sedan

Białas, 12 lat temu
Silnik 2.4 D5 185KM 136kW
Rok produkcji 2006
Volvo S80 II Sedan 2.4 D5 185KM 136kW 2006-2013 - Oceń swoje auto
Silnik w tym aucie zaskoczyl mnie niesamowicie oczywiscie na korzysc auta. Autocentrum zapomnialo dodac ze w nowej bucie wystepuje tez silnik 2.4D 163 KM ktory osobiscie posiadam i niestety chcacy dodac swoja opinie musialem tylko wybrac silnik 2.4 185KM ale jest tez wersja 163. Silnik ten nie jest wyzylowany jak inne takze bedzie sie nim jezdzilo lata. Jest bardzo elastyczny a przy tym dynamiczny i oszczedny. 9,5 do setki dla mnie to wystarcza. A mam 26 lat, auto musi miec swoj styl jakosc. Dla mnie Volvo to posiada. I nie jest to woz tylko dla dziadkow ta era juz minela.
Widocznosc w tym aucie jest doskonala bez wzgledu na wzrost kierowcy. Duza zasluga w tym dobrze regulowanych foteli oraz duzych lusterek bocznych
Bagaznik wystarczajacy, Jak mi ktos powie ze malo to chyba marzy sie mu tir. Zupelnie wystarcza dla rodziny 5-cio osobowej. Ja osobiscie posiadam wersje z regulacja tylnych siedzien. Bardzo mile zaskoczenie oczywiscie na plus.
Jak dla mnie to od Volvo powinni uczyc sie inni. Auto jest doskonale wentylowane oraz ogrzewane nie tylko dla kierowcy i pasazera z przodu ale rowniez z tylu
Bez zastrzen. Super zarowno z przodu z tylu, jak i rowniez bagaznik.
Dalem 4 poniewaz, silnika nie slychac wogole, na kierownicy nie ma drgan nawet gdy silnik jest zimny. Natomiast slychac oplyw powierzta podczas jazdy, jednym to wystarcza inny wymagaja wiecej dlatego dalem 4.
Na auto z taka masa, i z takim silnikiem dla mnie wypada wysmienicie. Jesli ktos ma jakies wachania to mowie szczerze - bierz to auto w ciemno. Polecam goraco !!!
Udalo mi sie Kupic to auto z pelna historia udokumentowana, roczna gwarancja i potwierdzeniem licznika ktory sprawdzilem w salonie Volvo i wszystko sie zgadzalo. Powiem tak, Paniowe trzeba szukac i byc cierpliwym ja szukalem ok. roku i patrzylem na BMW, AUDI,LEXUSA i MERCA i znalazlem VOLVO wsiadlem i zakochalem sie w tych liniach i w tej prostocie. Pamietajcie proste jest piekne i mowi to 26 latek. Pisze tak poniewaz chce pokazac mlodym ludziom ze VOLVO potrafi robic super bezawaryjne samochody ktore sa piekne i nie sa przeznaczone tylko dla dziadkow Volvo sie zmienia i to na swoja korzysc oby tak dalej. Pozdrawiam. Gdyby ktos mial jakies pytania zostawiam mail bialyss3@gmail.com

On - zużycie paliwa dla silnika 2.4 D5 185KM 136kW [l/100km]

7,7