Ocena kierowcy - Volvo S60 I

Marturo33, 17 lat temu
Silnik 2.0 i T 180KM 132kW
Rok produkcji 2006
Volvo S60 I 2.0 i T 180KM 132kW 2005-2010 - Oceń swoje auto
Silnik : bajka -turbo benzyna i spalanie na takim poziomie.Sory ale subaru w benzynie 2 litry to jakiś ruski gazik...
wcześniej jeździłem subaru outback i myślałem , ze jest nie do pobicia...Okazuje się , że jest jeszcze to.Ktoś mówił tu o problemach wizytach w serwisie itd.Jest mały problem miał auto niewiadomego pochodzenia z jakimś fatalnym przebiegiem i gazem ... sorki ale albo kupujesz poloneza na gaz albo sam swoje auto pchasz (masz wtedy taniej).Jeszcze jedno ofert konkurencji nie daje w tej cenie rewalacji w BMW i Mercedesie patrzyli jak mnie zerżnąć w volvo dali naprawdę świetną furę z ekstra wyposażeniem i korzystnym rabatem.Niemiecki styl sprzedażyi stylistyki dobry był 20 lat temu... oszczędzać i rąąbać
mam automat i pomimo to super się zbiera nie ma turbodziury a odejście wspaniałe no i w korkach wypoczywam:)
po jeździe moim podniecał się tylko sprzedawca w BMW a ja siedziałem myśląc wciąż o wizycie w volviaku.W mercedesie miałem jazdę próbną.... jako pasażer więc czułem się jak w taksówce.. a salesman się znowu podniecał..
jedna wada jak patrzę na prawo to akurat mam słupek pasażera ale to kwestia ustawień foteli.Tylna szyba i luserka spokojnie dają radę.Aha waża uwaga vczujnik parkowania do tyłu dla mnie niezbędny na przód trochę pożałowałem ale teraz chyba też bym się zdecydował.
sami oceńcie dla mnie bomba
jedna chyba wada ale to chyba doty czy wszystkich aut z klimą...niestety nie przyoszczędzisz musisz ją nacisnąć jak parują szyby to system sam wszystko ustawi w krótkim czasie i będzie ok
pytanie jakie osoby i ja na długo. Ale dużó osób się dziwi , że jest mniej miejsca niż w astrze czy czymś podobnym.Passat jest z pewnością większy avensis może też.Ale tylko pozornie bo fotele i ergonomia musi być kosztem paru centymetrów.Generalnie auto Cię otula jak do niego wsiadasz.
nie mam zastrzeżeń
w trasie potrafi być poniżej 10 lt przy naprawdę sporej szybkości. Gorzej wypada niedzielny postój w Raszynie.... w długim korku 13-16 wskazuje komputer.Ogólnie w mieście 12-13 (przypominam w automacie) Subaru było dużo gorsze (też automat)
może miałem fart ale po prostu udało mi się go dobrze kupić/BMW 3 i Merol po negocjacjach i ta wychodziły drożej z przepraszam..gównianym wyposażeniem
raz zablokował mi się wlwe paliwa /serwis przyjechał i wymienił-mówili , że to się zdarzyło pierwszy raz....ale tak oni twierdzą
brak -odpukać

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 i T 180KM 132kW [l/100km]