Oceny Volkswagen Polo IV Hatchback 1.2 i 60KM 44kW 2005-2009

Volkswagen Polo IV Hatchback 1.2 i 60KM 44kW 2005-2009 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Volkswagen Polo IV Hatchback 1.2 i 60KM 44kW 2005-2009

~VW polo 9n2 1,2 6V
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
Samochód oceniam pozytywnie, jest to takie miejskie wozidełko od którego można oczekiwać bezawaryjności i niskich kosztów utrzymania. Zdecydowanie polecam osobom które nie mają grubego portfela. Przed zakupem biłem się z myślami między fabią, swiftem a polówką. Wybrałem zdecydowanie najlepiej, Oczywiście mogłem kupić droższy, ale kasa była potrzebna na co innego i jestem zdumiony jak niewiele było napraw. Zdecydowanie polecam jako pierwszy...
2,5
~ridzix
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
Kupiłem dla żony i parę razy tym jeździłem, i jak dla mnie to porażka, jak wsiadam do mojego 4-letniego mondeo to czuje różnice o lata świetlne, mogę porównać to do kosiarki(polo)vs.samochodu(mondeo). wiem że to nie ta klasa ale niestety cena podobna :) CO mnie od razu odrzuciło to: 1 silnik, głośno, słabo, brak mocy, przyśpieszenia, elastyczności. 2. prowadzenie- wiatr ściąga go z drogi, puste dudnienie przy tłumieniu( w fordzie wszystko...
~mostu
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
Pozytywne autko, choć wiadomo że to klasa niska, plastiki plastikowe, ale dobrze spasowane - ot taki samochód dla ludu. Jak coś się popsuje to warto zainwestować z dobre materiały, do tej pory wymieniałem tylko tylne gumki przedniego wahacza przy 95000 więc nie wiem co to naprawa. Klocki wymieniłem przy 64000km na oryginały i już. Oczywiście regularnie olej.
~MM
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
Jedno z najlepszych aut z w tej klasie. Patrz - szereg testów w prasie. Pod uwagę braliśmy różne marki (nowe auto) m.in C1,2,3, Twingo, Fabia nowy model, Peugeot, Fiat 500. Z wyglądu są auta być może ciekawsze. Ale po odbyciu jazdy próbej wątpliwości mojej żony zniknęły. Znakomite prowadzenie, komfort i ergonomia. Wygląd auta jest taki, że nawet po kilku latach będzie dobrze wyglądać. Są auta tańsze w zakupie, ale warto dopłacić.
2,1
~mechanikbonda
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
Porażka. Wiecznie u mechanika, sprowadzony z Niemiec i miało być niezawodne. Problemy z silnikiem, skrzynią biegów. Więcej na warsztacie niż w podróży. Odradzam
~Właściciel Polówki
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
Samochód idealny do miasta. Na krótkie odcinki bardzo dobry. Na trasie jak ktoś lubi spokojną jazdę to 120km/h to max dla komfortowej jazdy.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Polo IV Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
6,4
1,8
~Dariusz
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
Jedna wielka porażka. Najwiekszym błędem nie był zakup tego auta tylko jego ekslpoatacja przez tyle lat.
2,9
~majka
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
No cóż...VW-myślałem,że ta marka tak przez wielu chwalona warta jest spróbowania-nic z tego-sprzedaję i nie chce VW znać!
~zbycho
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
pomimo najsłabszego silnika i dużego spalania jestem zadowolony wiedziałem co kupuję
2,9
~X