Ocena kierowcy - Volkswagen Passat B6 Variant

pikularusek, 18 lat temu
Silnik 2.0 TDI-CR DPF 170KM 125kW
Rok produkcji 2006
Volkswagen Passat B6 Variant 2.0 TDI-CR DPF 170KM 125kW 2005-2010 - Oceń swoje auto
rewelacja, bardzo komfortowy praktycnzie luksusowy, duży, piękny (pierwszy dla mnie naprawdę piękny passat)oszczędny i dynamiczny samochód, rewelacyjne materiały wewnątrz, jeśli będzie z czasem również niezawodny, nie mam pytań od tego auta!!! rewelacja.
mój 170km jest dużo cichszy od 140km, pali porównywalnie a osiągi bajka i jaki moment obrotowy!! do tego czujnik cząstek stałych, czyli nie ma czarnych bąków z rury :-D super silnik!!
mam automat DSG, o tej skrzyni nie można pisać ją trzeba samemu sprawdzić. REWELACJA !!!
nie mam zastrzeżeń żadnych,
brak zastrzeżeń
wszystko na miejscu!
klima rewelacyjna, podgrzewane siedzenia, rdoskonale.
mistrz w swojej klasie!!
ok, ale jak to w kombi, coś tam przy 140 zaczyna szumieć, no i mam jakiegoś "świerszcza" w schowku ale jade z tym do serwisu i chyba usuną?
najmniej wyszło mi 5,5 na trasie a średnio wychodzi 6,8 (jeżdze raczej dynamicznie do tego automat!)
drogo, ok. zapłaciłem 130tys złotych za passata, ale,,,,,wersja full wypas praktycznie, mocny diesel 170KM, super ekstra automat DSG, nawigacja, skóra, xenony doświetlające zakręty (bajeczna sprawa) itd itp, czyli dobrze, za taką cenę można kupić niby audi które niby bardziej luksusowa marka, ale jakością passat nie odbiega już audi za bardzo, praktycznie wcale, a do tego za 130tyż zł kupisz audi a4, ale absolutnie podstawowe w manualu i z silnikiem 140KM i to małe przy pasacie autko, więć passat wychodzi rozsądniej, drogo, ale wiesz za co płacisz. Avensis nie ma szans, do tego w badaniach ADAC passat wychodzi na mniej awaryjne auto od avensisa :-o, chyab tylko honda accord mogła by konkurować dla mnei zpassatem., ale środek accorda jużtroszke dużo traci porównując do passata.
ciezko cokolwiek na tąchwile poweidzieć, zero ale auto dopiero ma 3 tysiące km
j.w.