Ocena kierowcy - Volkswagen Passat CC

Volkswagen Passat CC 2.0 TDI-CR DPF 170KM 125kW 2008-2011 - Oceń swoje auto
Układ hamulcowy
Zawieszenie
Układ elektryczny
Passat jak Passat tylko trochę w innym ubraniu.Tak to przejął wszystkie bolączki B6.Sam w sobie nie jest złym autem.Taki CLS Volkswagena :D Ja miałem wersje 4 osobową i tego jednego miejsca zawsze mi brakowało,ale pozniej wystepowaly 5osobowe
Silnik 2.0tdi w miare sobie dawał radę z tą budą.Dopiero przy predkosciach autostradowych i kompletem pasazerow brakowało juz mu mocy..Nie jest jakiś nadzwyczajny poprostu poprawny.Najmniej palil do 100km/h.
Skrzynia biegow manualna pracowała bez zarzutów.Biegi wchodziły precyzyjnie bez wiekszych haczeń.
Zawieszenie wielowahaczowe,no w miare sie to prowadziło.Ja miałem Zawieszke DCC ,w trybie sport było czuć że sie usztywniało.
Dramat..Po jednej zimie całe w pecherzach..Rdza wychodzi kolo klamek ,listw chromowanych,ranty blotników przednich.Pod wzgledem zabezpieczenia dali d… Porównać go mozna do mercedesa w210 :D
Widocznosc naprawde ok.Wszystko widac ,szkoda ze nie ma wycieraczki tylnej ale to jest coupe :)
Jak to VW wszystko znajduje sie pod reka.Kazde funkcje w aucie ogarnie naprawde kazdy. Deska jak ze zwyklego pasata no urodą nie porywa.Plastiki na dziurach zgrzypia(auto bezwypadkowe).
Wszystko dzialalo prawidłowo.Klima mroziła ,ogrzewanie grzało kabine jak na diesla dosc szybko.
Przestrzeni naprawde duzo dla kierowcy pasazerow.Bagaznik tez duzy.Pod tym wzgledem nie mozna naprawde narzekac
Powyżej 140km/h juz robiło sie głośno ,plus do tego silnik nieraz juz bylo slychac do kabiny.Nie jest najgorzej ale dobrze tez nie jest
VW kazdy mechanik go ogarnie w naprawde przystepnych pieniadzach.Zamiennikow naprawde bardzo duzo ,czesci w ASO jak na dzisiejsze czasy tez nie zabijaja.
Nie jest to zly samochod,gdyby go naprawde blacharsko umieli w fabryce zabezpieczyc to może by sie tak szybko nie utylizował :D
Jakis czujniczek parkowania padl oraz radio RNS510 jak dla mnie relikt(zacina sie,system caly tragicznie)
W moim przypadku zaraz do wymiany byloby turbo oraz sprzegło dwumasowe po przebiegu 185 tys.Ale jak juz tego nie robiłem tylko nastepny wlasciciel

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 TDI-CR DPF 170KM 125kW [l/100km]

7,4