Ocena kierowcy - Volkswagen Golf VIII Variant

Silnik 2.0 TDI 150KM 110kW
Rok produkcji 2020
Volkswagen Golf VIII Variant 2.0 TDI 150KM 110kW 2020-2024 - Oceń swoje auto
Silnik : Problemy z zasilaniem, DPF dopala co chwilę
Układ elektryczny : To jedno wielkie nieporozumienie, wiecznie nie działa, i nie mogę obsługiwać ogrzewania, radia itp..
Karoseria : Źle spasowane elementy, drzwi i klapa zamyka się jak w koszu na śmieci
Niestety jest sporo gorzej niż w poprzednim modelu, a aktualna konkurencja jest o wiele wyżej.
Przeciętny, DPF dopla co chwilę, śmierdzi
Ciasna i mam problemy z wrzuceniem biegów. Jeżdżę ze 20 lat i po raz pierwszy wrzucam nie te biegi co chcę. Duże rozczarowanie
Przeciętny,
Auta dość brzydkie ale to kwestia gustu natomiast spasowanie elementów jest na niskim poziomie, Drzwi zamykają się z trudnością i nieprzyjemnym odgłosem. Niestety taki odgłos tandety.
Jest ok
Bardzo słabo wygląda obsługa dotykowa wszystkiego. Jest to niewygodne, a co gorsza bardzo awaryjne. Tu jest dramat.
Ogrzewanie ok - jeśli tylko działa, Niestety dotykowe uruchamiani klimy jest absurdem, jak padł mi dotykowy wyświetlacz to w tegoroczne mrozy jechałem na zimniaka.
Mało miejsca i niewygodne plastiki. Poprzednik był lepszy
Przeciętne, jednak klekot to zawsze pozostanie klekot.
Koszty mam żadne bo za wszystko płaci firma, ale w nowym aucie ciągłe problemy nie wróżą taniej eksploatacji
Jest źle
Nie mam mowy o bezawaryjności. Jest bardzo źle, są ciągłe problemy
Nie mam mowy o bezawaryjności. Jest bardzo źle, są ciągłe problemy. Kiepska skrzynia za ciasna, a jeździłem wieloma nowymi samochodami ze skrzynią 6. Silnik ma jakieś kłopoty z zasilaniem, system informatyczny dotykowy to katastrofa wiecznie nie działa, system SOS ma co chwile jakieś awarie

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 TDI 150KM 110kW [l/100km]

5,2