Ocena kierowcy - Volkswagen Golf III Kombi

kris, 16 lat temu
Silnik 1.9 TDI 90KM 66kW
Rok produkcji 1995
Volkswagen Golf III Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW 1994-1999 - Oceń swoje auto
Silnik : jest rewelacyjny oszczędny i szybki
Karoseria : jedyna moja uwaga to wychodządze pojedyncze ogniska rdzy w tym modelu mk3
golf kombi 3 1.9TDI jest świetny dla rodziny pojemny i oszczędny i niezawodny polecam dlatego go wybrałem tylko kombi
silnik bardzo dobra kultura pracy , zimą jeszcze mnie nie zawiódł, systematyczne wymiany oleju dobrej klasy gwarantuje bezproblemową eksploatację chodzi o turbo które jest wrażliwe na jakość oleju
skrzynia biegów bez zarzutu , zużywa sie mechanizm przy samej skrzyni elementy które się ścierają , nawet zimą biegi wchodzą super
dość twarde zawieszenie jak na takie autko, to mi się podoba niektórym może to przeszkadzać
widoczność w każdą stronę świetna nawet moja żona nie narzeka która niedawno odebrała prawo jazdy
bardzo wysoko oceniam dostępność wszystkich przełączników
wentylacja wzorowa a ogrzewanie po uruchomieniu silnika otworze bramę wyjazdową z garażu i przejechaniu zaledwie dwóch kilometrów zimą leci już ciepłe powietrze ogrzewanie znakomite!!!!
mogło być trochę lepiej a co do kombi bagażnik jest super pozwala przewieść wszystko
słychać że jedziemy ropniakiem
w mieście zużywa chyba najwięcej a tak poza tym jest oszczędny
wypada dobrze trzeba dbać o systematyczną wymianę zużytych części a na pewno nie zawiedzie nas w podróży
jedyną usterką jest pojawiająca się korozja w porównaniu z golfem 2 wypada kiepsko reszta jest OK!!!

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 TDI 90KM 66kW [l/100km]

5,3