Ocena kierowcy - Volkswagen Golf III Kombi

Silnik 1.9 TD 75KM 55kW
Rok produkcji 1996
Volkswagen Golf III Kombi 1.9 TD 75KM 55kW 1993-1999 - Oceń swoje auto
Inne : wszystko jest solidne i neizawodne: silnik, blacha BDB
polecam wszystkim niezdecydowanym, auto warte swojej ceny, moj golf ma 13 lat, ogromny przebieg i niezamienilbym go na 3 letniego fiacika,
motor dynamiczny i elastyczny, przy 4 os na pokladzie brakuje troche mocy,( polecam tdi 66kw ), przebieg kosmiczny bo 350tys - silnik suchy i niebierze oleju tutaj zdecydowanie ocena pozytywna.
dobrze zsynchronizowana, biegi wchodza latwo i precyzyjnie nic niehaczy nic niezgrzyta pomimo przebiegu w moim egzemplarzu - 350tys (przy 300 zmienilem olej)wiec powinna zrobic jeszcze raz tyle:)aha czasami jedynke trzeba wrzucic przez 2ke (ale podobno to typowe w Vw)
auto pewnie sie prowadzi, doskonale tłumi polskie nierownosci, zawieszenie bardzo trwałe
wszystko w najlepszymm porzadku
wszystko tam gdzie byc powinno, materiały wnetrza bardzo trwałe i dobrej jakosci, niec nieskrzypi, plastiki dobrze spasowane
parujace szyby zalatwiam klimą:)
dla kierowcy i pasazera bardzo dobrze, ilosc miejsca z przodu w zupełnosci wystracza, dla pasazerow na tylnej kanapie dobrze, jak komus malo niech kupi pasata
bardzo dobre, chociaz przy wiekszych predkoscich (160km/h) slychac motor
jestem ze slaska wiec głownie jezdze po miescie srednie spalanie 5,5l(nalezy pamietac ze woz wazy ok 1400kg)
BDB
przywiozlem z niemiec z przebiegiem 250 tys, teraz ma ponad 350tys i jest bezawaryjny i bezobslugowy, zmieniam rozrzad, oleje i filtry na czas, on odwdziecza mi sie bezawaryjnoscia,
powaznych usterek brak - wsiadam i jade zawsze i wszedzie

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 TD 75KM 55kW [l/100km]

5,6