Ocena kierowcy - Volkswagen Golf III Hatchback

GUTEK-TDI, 14 lat temu
Silnik 1.9 TDI 90KM 66kW
Rok produkcji 1995
Volkswagen Golf III Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW 1993-1997 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : Zawieszenie jest w tym samochodzie zankomite jak na nasze polskie drogi...:-)
Karoseria : Bardzo delikatna powłoka lakiernicza podatna na zarysowania ...
W tym samochodzie najbardziej urzekła mnie sylwetka i ten wspaniały wygląd,gracją i poświęcenie za wymyślenie tej wspaniałej lini nadwozia.Autko w sam raz nadaje się do tuningu,jak zresztą kultowy golf mk1 czy mk2.Na przykład produkcję kultowego golfa mk1 zakończono w 2009 roku ostatni golf pierwszej generacji zjechał z taśmy produkcyjnej na początku grudnia tego roku w RPA
Silnik pracuje równo i w miare cich :-)
Biegi wchodzą szybko i płynnie :-)
Autko dobrze trzyma się nawierzchni :-)Super przyspiesza,ma znakomite zawieszenie i do tego jeszcze dodać szeroki felgi i opony o niskim profilu i można latać
Jest nawet bardzo zadowalająca jeśli nie ma się przyciemnianych szyb z tyłu co bardzo utrudnia cofanie w nocy :-)Lecz zawsze można se zamontować szperacz he he :-)
Jest dobrze ,ale mogło by być lepiej :-)Wszystko jest o.k lecz jest trochę mało schowków i po pilniczka by mogła być troszkę wyżej, a ta z tyłu zamiast na tunelu to po bokach :-)
Zimą grzeje,latem chłodzi czyli jest dobrze he he :-)Ja mam na przykład nawiew powietrza ciepłego na które nie trzeba długo czekać po jakiś 2 minutach jest już cieplutko i przyjemnie w samochodzie gdy za oknem jest mróz i pada śnieg.Natomiast latem to i tak latam z uchylonym szyberdachem :-)
Miejsca jest dużo.Jechałem z kolegą który ma 198cm wzrostu i siedział z przodu,drugi ma 189 cm wzrostu i siedział z tyłu i nie narzekali a przejechaliśmy wtedy 180 kilometrów :-)
Jeżeli ktoś posiada wyciszenie na klapie maski i silniku to jest w miarę cicho,lecz nie ma co się oszukiwać to nie jest nowy samochód :-)
Za to autko dałem 3.000 złotych ,a otrzymałem auto zadbane w którym nie były palone papierosy,i silnik nie był brudny w oleju czy jakiś innych płynach :-)
zamek schowka jest bardzo denerwujący bo gdy zamknie się kluczykiem go ,to jest później problem z otworzeniem :-)
Nie zawodne w tym samochodzie jest zawieszenie ,jak na nasze polskie drogi.Również silnik i skrzynia biegów jest nie do zajechania jak na auto które ma 14 lat to jedzie jeszcze 187 km/h...Lecz minusem tego autka są progi które strasznie w niektórych golfach gniją :-)

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 TDI 90KM 66kW [l/100km]

Volkswagen Golf III Hatchback