Ocena kierowcy - Volkswagen Golf III Hatchback

antyfan, 17 lat temu
Silnik 2.8 VR6 174KM 128kW
Rok produkcji 1992
Volkswagen Golf III Hatchback 2.8 VR6 174KM 128kW 1992-1997 - Oceń swoje auto
Silnik : naprawdę jestem zaskoczony tym autem i tym co potrafi jedna rada nie katowac silnika bo naprawa może sie nieopłacac mnie jeszcze nie zawiódł ale jest dobrze pielegnowany i odwdziecza sie tym samym
Karoseria : jak na golfa 3 słaba blacha sa ogniska "rudego" szczególnei tylna klapa
jak na tak leciwy wiek jeśli chodzi o auto to jest to zaskoczenie bywają opinie że te silniki sa do bani i jest to mylna ocena z moim vr´kiem mało kot mże sie jeszcze równac pomimo młodszego rocznika , silnik bardzo elastyczny , charakterystyczny głos silnika pięknie mruczy
jak to niemcy wszystko musi byc dobre i pracowac jak należy i tak jest skrzynia jest zestopniowana nalezycie przy 80km/h wibajmy 3 i mamy w momencie ponad 120km/h ale radze nie próbowac bo trzeba miec trochę umiejętności i mozna przestraszyc sie tego co to auto potrafi
po porstu rewelka oryginalne twarde zawieszenie jedzie sie jak po szynach zakrętny można brac z dosc dużą predkością przy założeniu że mamy załżone dobre ogumienie mnie osobiście raz obrociło ale miałem złe gumy
przód i boki bardzo dobrze do tyłu trochę gorzej ale idzie sie przywyczaic
wszystko jest na miejscu i pod ręka i tak ma byc
wentylacja działa bardzo dobrze , jedyny mankament mojeg to brak klimy
jak juz ktoś wspomniał że jest ok ale dla osób tak do 180cm wzrostu powyżej sa problemy zwałszcza aby zasiaśc na tylnych fotelach
jest ok od czasu do czasu daje sie słyszec zawieszenie z racji twrdości
jak na taki silnikz tą mocą to jest tańszy w utrzymaniu jak 1.6 jestem zadowolony
jak to w aucie co ma 15 lat musi coś skrzypnąc ale w porównaiu z fiatem czy czyms innym to sprawuję sie jak nowe
jedyny mankament jazdy na gazie można zajechac pompę paliwa a to trrochę kosztuje

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.8 VR6 174KM 128kW [l/100km]

12,4