Ocena kierowcy - Volkswagen Golf III Hatchback

filip, 18 lat temu
Rok produkcji 1993
Volkswagen Golf III Hatchback 2.0 116KM 85kW 1991-1997 - Oceń swoje auto
Super samochod zwlaszcza polecam jako pierwszy samochod (moze lepszy ze slabszym silnikiem),tani w eksploatacji ,tanie czesci latwe naprawy .
moc silnika przecietna ale za to bardzo dobre maniery i duza elastycznosc. Silnik 2E 115ps
zawsze moze byc lepiej ale nie jest zle
Twardy precyzyjny wiekszosc przejeta z golfaII i wlasnie dlatego ocena 5 duza poprawa.
to nie byl by golf bez tynych szerokich slupkow.
Prosto i surowo tak ma byc w niemieckim samochodzie . Kto chce ladnie niech sobie kupi megana .
zadnych zastrzezen ale ja mialem climatronic.
zdaje sie ze z tylu jest wiecej miejsca niz w IV .Jeden z wiekszych z tego okresu
cichy nie jest ale to gti wiec nie moze byc
Dla mnie rewelacja trasa ponizej 7litrow ,miasto 10-11 jak kazdy z ta pojemnoscia . Duzo dostepnosc czesci zwlaszcza zamienikow ale kupujcie tylko tych dobrych firm ceny sa bardzo niskie.
Niestety golfy sie cenia chociaz ostatni okres to wyrazny spadek cen .Wlasnie szukam takiego bo poprzedni kompletnie rozbilem .Do zabawy i codziennego uzytkowania nie ma lepszego Polecam jak najbardziej jakos dobra w porownaniu z konkurencja to nawet bardzo dobra.
zadnych problemow mimo juz zaawansowanego wieku
nic chociaz zrobilem nim tylko 60tys bo to drugie auto w rodzinie raczej biore go do jazd dla przyjemnosci.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 116KM 85kW [l/100km]

7,7