Ocena kierowcy - Volkswagen Golf III Hatchback

Michal_2007, 17 lat temu
Rok produkcji 1992
Volkswagen Golf III Hatchback 1.8 90KM 66kW 1991-1997 - Oceń swoje auto
Silnik : Seper elstyczna jednosta :) na pocztku chcialem kupic 2.0 115km ale teraz niezaluje wrecz pszeciwnie 1.8 90km zaskoczyl mnie na wielki + :)
Karoseria : rdza na tylnej kalapie i na nadkolach.. minimalna ale jak sie nie zakonserwuje to moze potem byc nieciekawie:P
jak na tom klase autka za takie pieniadze to osbiscie uwazam ze 5+ mu sie nalezy:)
Co do silnika w MkIII 1.8 90km najlepszy silniczek na nasze drogi :) pszy tej klasie auta:) bardzo elastyczny:) poprostu super:)
Nic dodac nic ujac poprostu super... 1,2 dosyc krutkie 3,4 dynamiczne 5 elastyczny...:)
jak dlamnie super chociasz mam zawieszenie sportowe + belka na kielichy oponki 19550 R15 i musze pszyznac ze moze i komfort natym traci ale nigdy bym nie zamienil na te co byly wczesniej:) autko poprostu pszyklejone do drogi:) prowadzi sie exstra:D oczywiscie dla niekturych zatwardy itp ale zecz gustu:P najgorszy minus:((((((((((( to oczywiscie nasze polskie drogi;( nieraz musailem prostowac moje aluski:/
dlamnie bardzo dobra :) zarowno jak z pszodu i z tylu:) super lustereczka widac wszystko:)
wszystko ma na swoim miejscu:) podba mi sie bardziej nisz nie jedno nasze nowe autko:)
dobre :) chociasz w deszcz szyby paruja:/
Z pszodu bardzo rewelacja:) z tylu powiedzial bym ze ok:) dla wysokich moze troche malo wygodny:P
jak na 14latek to ok:) do 100 super powyzej 160....:/ szumi
hmmmmmmmmmmmmmm ja jestem bardzo zadowlony chociasz pwenie dla niektorych jak sie pytaja to szok:P ktos im glupot nagadal ze pali powiedzmy 8litrow gazu:P oczywiscie ze spali te 8 ale na trasie pszy bardzo spokojnej jezdzie... wszytsko zalezy od umiejentnosci:P cieszkiej nogi stylu itd... co do mojego autka to po trasie spala ok 9l - 11l w miescie od 12 l - 14l gazu bezynki cieszko powedzec bo raczej zadko jezdze:)
powiem tak vw Mk III zawsze staly jak dlamnie dosyc wysoko... ludzie sobie ceniom te autka (oczywiscie mowa tu o zadbanych modelach a nie o strupach za 4tysioce:P) ogulnie pszecietna
jak dlamnie ok wymienilem coprawda sporo wyeksplotowanych zeczy ale narazie pasuje mi:) jedyny minus to to ze bieze olej :/ no ale to normalka psz takim pszebiegu noi jak by to powiedzedz ten typ tak ma:P Co do niezawodnosci to jestem zadowlony powiedzmy ze wsiadam i sie nieboje ze gdzies niedojade :p
ok co do powaznych usterek to hmmmmmmmmmmmm jak narazie niemialem takich:)

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.8 90KM 66kW [l/100km]

10,8