Ocena kierowcy - Volkswagen Golf III Hatchback

Adam, 14 lat temu
Rok produkcji 1994
Volkswagen Golf III Hatchback 1.8 75KM 55kW 1991-1997 - Oceń swoje auto
Silnik : RÓWNO PRACUJE I PRAKTYCZNIE NIE BIEŻE OLEJU
Polecam ten samochód ponieważ jest prosty ładny i tanie części i tym co nazywają ten samochód golfszrot to mogę się założyć ze zazdroszczą nam bo sami jeżdźą szrtoami takim jak BMW czy AUDI
Silnik jak najbardziej daje rady i w długie trasy jak i w krótkie trzeba pilnować wymian filtrów oleju i rozrządu.
dobra ja mam skrócony lewarek podczas mrozów mam problemy z wrzuceniem jakiego kol wiek biegu ale to wina oleju bo mam zamiennik zalany.
jest dobry dobrze trzyma się na nie równościach jak i w zakrętach tylko te polskie drogi są za dziurawe i co jakiś czas trzeba skorzystać ze stacji diagnostycznej
dobra widoczność
przyciski na swoim miejscu jak ktoś chce wstawić jakiś bajer to ma tyle miejsca i i różnych zaślepek ze na prawdę można się pobawić
a tu dam 5 ponieważ jak ktoś ma odpowietrzony układ to jest super ja podczas mrozów -30 bez problemów mogłem jezdzić w koszulce
jest dużo miejsca wygodnie się siedzi za kierownicą
tu troszkę gorzej ale daje rady
lpg pali mi 9/100 a w trasie przy dobrym gazie 8.2/100 benzyny nie testowałem co do ceny przeglądów są na prawdę tanie ja do swojego amortyzatory komplet znalazłem za 200 zł nówki
Myślę ze cena jest dobra bo można mieć tani samochód z dobrym wyposażeniem i trwały
drobiazgi są tanie i nie nie zwracam uwagi bo raz zgubiłem kratkę od zderzaka to nową miałem za 12 zł a zaślepkę za 10 zł wiec na prawdę dwa browary mniej albo paczka papierosów mniej i już mamy ładny wygląd
poważna usterki to miałem dwie ale może to nie z winy konstrukcji tylko ze starości alternator miałem do regeraci dany i teraz mi siadł uszczelniacz na pompie wodnej

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.8 75KM 55kW [l/100km]

9,2