Ocena kierowcy - Volkswagen Golf III Hatchback

PGR, 16 lat temu
Rok produkcji 1994
Volkswagen Golf III Hatchback 1.4 60KM 44kW 1991-1997 - Oceń swoje auto
Inne : bardzo dobrzemi sie nim jezdzilo. jest mily w prowadzeniu
Karoseria : rdza na progach, dzrwiach i nadkolach w najbardziej rewralgicznych punktach
Układ elektryczny : wywali czasem bezpiecznik, czasem siadzie cewka albo kable, ale jest ok
Zawieszenie : o to trzeba dbac po prostu. mi tylko wybilo galke ale to wina starych amorkow
jak na auto w tym wieku, z LPG, takim przebiegiem i stosunkiem mocy do masy na prawde jest niezle :)
skrzynia wyjatkowo dobra jak na klase i wiek. czasem problem z wbiciem 1 przed rozgrzaniem ale reszta biegow sama wchodzi
hmmm... jak sie wymienia amortyzatory i kupuje dobre opony to jest wysmienicie- na letnich oponach w sniezycy mijalem co 15m auto w rowie a mnie nawet nie rzucilo :D
troche swiatla w tych "lekko bitych modelach" nie swieca gdzie powinny, ale widocznosc z auta przywoita
mi sie wysmienicie tym autem jezdzilo, wszystko mi pasowalo
jesli ktos trafi na model ktory nie byl bity z kazdej strony to moze uda mu sie w zimie nie marznac zbytnio... troche jednak potrzebuje czasu zeby sie zagrzac. wentylacja ok jak sie ma klime albo szyber.
jak to sredniej wielkosci autko :) przy 175 az za duzo miejsca mialem, auto dla dwojga z wiekszym bagazem na dluzsze trasy
no i znow zalezy od tego czy poobijany czy nie... w moim (odkrylem z czasem,ze tylko nie dachowal) przy 130km/h juz bez radia meczylo
w zimie na dojazdach po 8km do pracy prrzy -15 bral 11l gazu. na autostradzie z katowic do krakowa do 7 zszedl mimo jazdy 130km/h. jak na ten rocznik, mase stan i przebieg rewelacja.
czasami wydaje mi sie,ze ludzie sprzedajacy to auto sa chorzy... moj wart na rynku 7500 a kupilem za 5000- to wydawala sie uczciwa cena
taniochód i toporna swinia. nie do zarzniecia. za 40tys. wymiana akumulatora (stary) i cewki zaplonu i zarowki.
JESLI SIE NIE OBRAZI JAK MOJ< KTORY MIAL KAPRYSY

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.4 60KM 44kW [l/100km]