Ocena kierowcy - Volkswagen Golf III Hatchback

k Konatowicz, 13 lat temu
Rok produkcji 1993
Volkswagen Golf III Hatchback 1.4 60KM 44kW 1991-1997 - Oceń swoje auto
Inne : ze wyglądał ładnie i casem ktoś na niego spojrzał,pozatym zaskoczyło mnie pozytywnie cena ceści zamienych poza tym to same minusy
Karoseria : zwieszchu pienknie
Układ hamulcowy
nie polecam bardzo zaniedbane auta mocno psuje się wszystko przerażająca korozja kupiłem profesjonalnie zakamóflowany iprzygotowany do sprzedaży przez komis MARIA DRYWA starogard gdański, jak by było tego mało dali mi polise oc ktura nie była ważna jednym słowem oszuści , a co do golfa to tak tragicznie nie fajnego auta to jescze nie miałem,tanio kupisz a sprzedaz jeszcze taniej jak nie za darmo byle się pozbyć wiem to z doświadczenia,rada dlatych co chcą kupić golfa dajcie sobie spokuj kupcie lepiej fiata czy dewaeo przynajmiej coś w ocynku golfa kocha korozja
1.4 mówi samo za siebie
za delikatnie wchodzą biegi
fatalne prowadzenie podczas szybszej jazdy , do jazdy max90km/h jakoś ujdzie
za wysoko się tu siedzi
przeciętnie ale mnie osobiście wpieniają zakrutkie wajhy przełączników kierunkowskazów i wycieraczek
jak był termostat było ok ale jak on był to jak silnik złapał87/90 stopni celcjusza to paliło się smarowanie
dosyć dużo miejsca nawet z tyłu
coś takiego jak wyciszenie nie istnieje w tym aucie sportowy wydech i brak katalizatora zapewne poprzednia właścicielka była głucha,strasznie skrzyp itrzeszczą plastiki oraż jakiś partacz rozejmował boczki dzwi i zkładająć włożył połamane zatrzaski bardzo nie fajnie to było
tragednia z początku jak go kupiłem to palił średnio 7,5/100 jak na 1,4 to dosyc dużo,zimom w sniegu silnik troche się przegrzał i zaczoł palić niemożliwe do zaakceptowania ilości trasa 8 średnio 11/14 zaznaczam ze miałem podłączone go pod komputer wszyskto sprawne
właściciel przedemną powinien to juz wywieśc na złom dawno temu
wycieraczka tylna przestała działa wentylator chłodnicy casem się nie włanczł
kupa gówna psuje się na każdym kroku ledwo zdanżam go naprawić przez ostatnie pół roku wpakowałem 1200 złoty w auto zaznaczająć ze cęsci są śmiesznie tanie

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.4 60KM 44kW [l/100km]

10,8