Ocena kierowcy - Volkswagen Golf III Hatchback

Andrzej, 13 lat temu
Rok produkcji 1994
Volkswagen Golf III Hatchback 1.4 60KM 44kW 1991-1997 - Oceń swoje auto
Inne : nic auto poprostu przeciętne choć to i tak zadużo
Karoseria : rdza kocha golfa prze4de wszystkim tam gdzie niwidać
Układ elektryczny
jestem wielce zwiedziony szyszałem ze wolkswagen to auto dla ludu jest wytrzymałe i wszystko co najlepsze z początku prawie tak było 3 miesiące beż zadnej awari a potem to już lawinowo jedna goni drugą częćci są tanie ale to mało pocieszające, jak go kupiłem w tamtym roku przed zimą to mogłem go podnięść na lewarku a teraz z przodu to już niemażliwe lewarek przepadł,ktoś powie ze żle trafiłem ja odpowiem to jest już 7 moje auto wszystkie w podobnej cenie były z zadnym nie miałem tylu problemów jak go kupiłem był sprawny i wpożądku wygłądało wszystko.T jest ostatni wolkswagen jakiego miałem nigdy więcej tego badziewia niech jeżdzą tym różni wolxwageno maniacy bo jak ich widze kojażą mi się z rasowymi jeleniami tak to ja się czuje jeżdząc tą kupą gówna,przestrzedam tych co myślą o golfie dajcie sobie spokój kupcie nawet fiata to jest o wiele lepszy wybór
w jedną osobe jest spoko nawet zaskakuje dynamiką ,ale z kompletem pasażerów czuć ze to 60 koni tylko
zero problemów ale wymaga przyzwyczjenia bardzo delikatnie wybiera się biegi
bez rewelacji przeciętnie to ciut za dużo
jak to golf siedzi się bardzo wysoko jak w ciężarówce niektórym to się podoba ...
szystko ok tylko szyby mocno się paróją
adekwatnie do klasy auta nic pozatym
mucarnia
wysokie żużycie paliwa trasa 6,5 miasto10 srednio 9 litrów na sto km niewiem jak tam ceny przeglądów bo robie to sam ale psuje się czesto
to powinno być bardzo tanie nie jest warte pieniędzy jakich chcą sprzedawcy a jakość przeciętna nawet ciut poniżej
psuje się wszysto
rupieć ,szmelc słyszałem różne opinie o golfie 3 ze to bezawaryjne auto co ma się nijak do rzeczywistości oraz że tak golf jest zrobiony ze łatwo się rozdejmuje iszybko bo jest idelnie zaprojektowany jak najprościej totalna bzdura aby odkręcić miske olejową musiałem odkręcić wahacz z prawej strony oraz rozkręcić przegłub.przez rok miałem takie awarie jak pokoleji wysiadła pompka paliwowa ,cylinderekpekła rurka hamulcowa,uszczelka pod głowicą,pompka olejowa,wysiadł rozrusznik,zapłon wymieniłem cały niemiałem czsu grzebać bo potrzebowałem auta,stacyjka a teraz to wysiadła ostatnio tylna wycieraczka ogólnie tragedia

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.4 60KM 44kW [l/100km]

7,9