Ocena kierowcy - Volkswagen Golf III Hatchback

Marian J, 14 lat temu
Rok produkcji 1993
Volkswagen Golf III Hatchback 1.4 60KM 44kW 1991-1997 - Oceń swoje auto
Silnik : nic oprócz ogrzewania wentylacji i dynamiki silnika na wolnych obrotach w pozostałych kategoriach przeciętne auto
Zawieszenie
według mnie przeciętny samochód,niewiadomo dlaczego tak upodobali go sobie rolnicy ,kaszubi i wszyscy ci co mają mięko na wszystko jada bo jada grunt do przodu,naprawiaja jedynie jak stanie w drodze i tyko wtedy ,dlatego jak cos stoi na poboczu popsute to zawsze golf zadko zdaza sie zaobserwowac inne auto.Posiadam go ciut ponad pół roku a mam go dosyć,kupa awari związana z przbiegiem auta,problemy z czujnikami,wielkie postępy korozji pali duzo ,na szećie ze moja wersja to golas bo jakby było coś więcej to napewno by sie sypało powoli,jeden pus to przestrzen w aucie i tanie cesci kture są na miejcu w kazdym sklepie i ze silnik nie pobiera oleju. za mój egzemplaz dałem dość dużo az boje pomyśleć w jakim stanie mechanicznym były te tansze sztuki co oglądałem które na pierwszy zut oka były o wiele bardziej dojebane.ogólnie nie polecam badziew za ta cene są lepese wozy np. civic albo primera to śą samochody tymi autami to się cieszyłem ze je mam kosztowały podobnie.nigdy wiecej wolkswagena
jak na tak mały silnik to całkiem dobrze sobie radzi niby tylko 60 koników a idze do 120 super do 140 srednio ,bardzo wysoka elastycznosć kultura pracy ładnie ciągnie na wolnych obrotach
kwestia przyzwyczajenia bardzo krutkie skoki lewarka, biegi wchodza lekko
dziwne zawieszenie miekkotwarde. podczas jazdy czuc twarde zawieszenie a na zakretach duze przechyły
bardzo dobra pewnie dzieki wysokie4j pozycji fotela ,według mnie ciut za wysokiej, super widoczność przez tylnią szybę
przeciętnie wszystko na miejscu
podtym wzgleden trujka wypada rewelacyjnie
jak na tą klase auta to super nawet w 5 osób jest ok. nawt dłuższą podruz
przeciętne
słabo niby 1.4 a pali jak 1.8 kiedys jeżdziłem trujką 1.8 gt 90km to paliła dokładnie tyle samo. 6 litrów w trasie do 100km/h delikatnie, 9 delikatną noga ,ceny części bardzo tanie np. klacki hamólcowe 42 zł,filtr oleju 11zł,przegób 56,
za ten pieniądz przcietnie choc sa lepsze samochody, minusy duza korozja ,duze spalanie, wysoka cena,trzeszczace plastiki, a plusy to tanie części,silnik nie pobiera oleju
przeciętnie.mój egzemplaz był bardzo zaniedbany, choc jak kupowałem to on był w najlepszym stanie za ten pieniądz,wieczne nierówna praca na wolnych obrotach,trzeszczące plastiki
przecietnie jak 17 lat auto.bardzo duze postępy korozji niemożna podnieść auta na lewarku,ale z tego co słyszałem to norna. chramoli łozysko oporowe sprzęgła czas na wymiane ostatnio mam problem z silnikem dławi sie na wolnych obrotach czasem strzela w tłumik ale do celu jak narazie zawsze dojechałem zaznaczajac jakoś

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.4 60KM 44kW [l/100km]

7,8