Ocena kierowcy - Volkswagen Golf Sportsvan Sportsvan

Pixel, 7 lat temu
Silnik 1.4 TSI BlueMotion Technology 125KM 92kW
Rok produkcji 2016
Volkswagen Golf Sportsvan Sportsvan 1.4 TSI BlueMotion Technology 125KM 92kW 2014-2017 - Oceń swoje auto
silnik pracuje cicho jak na benzynę przystało, ładnie wchodzi na obroty. Choć trudno mi jest przejść po silniku dci na jazdę na 1300 obr/min. jaką zaleca producent do ekonomicznej jazdy,
Skrzynia chodzi ładnie, brak uwag.
samochód bardzo ładnie pokonuje zakręty, nawet z większą prędkością nie czuć aby wychodził z łuku
To jest na pewno jego duży atut,podczas jazdy nie przeszkadzają słupki. Wszystko jest dobrze wyważone.
jak dla mnie do pełni szczęścia zabrakło podgrzewanej przedniej szyby Po za tym samochód szybko się nagrzewa a podgrzewane siedzenia zwiększają komfort jazdy w zimne dni.
To jest jego 2 atut ! Mam prawie 2 m. wysokości i po ustawieniu przedniego fotela tak aby było mi komfortowo, bez problemu mogłem usiąść na tylnym siedzeniu za fotelem kierowcy i miałem naprawdę dużo miejsca! BRAWO !
Samochód jest cichy ale... pow. 140km/h zaczyna robić się głośno...
Wskaźnik spalania porusza się bardzo dynamicznie... Samochód jest za bardzo czuły,wystarczy "delikatnie dodać gazu i pojawia nam się spalanie 7l/100km gdy starałem się jeździć BARDZO ECO potrafiłem zejść do spalania w cyklu mieszanym do 5,5 ale to nie była jazda, to była masakra...
puki co brak
puki co brak

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.4 TSI BlueMotion Technology 125KM 92kW [l/100km]

6,8
Dziennik kosztów dla Volkswagen Golf Sportsvan Sportsvan 1.4 TSI BlueMotion Technology 125KM 92kW
7,7
Volkswagen Golf Sportsvan Sportsvan